2023-08-30 20:21:50

Głogovia Głogów Małopolski pokonała w osłabieniu Izolatora Boguchwała

Głogovia Głogów Małopolski wykazała się chłodną głową i pokonała Izolator Boguchwała 2-1 w osłabieniu. Czerwoną kartkę otrzymał grający w bramce gspodarzy Piotr Lipka.

Emocjonujący mecz miał miejsce dziś przy ulicy Fabrycznej w Głogowie Małopolskim. Izolator Boguchwała mimo wysiłku nie zdołał wykorzystać osłabienia rywali w drugiej połowie. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła na korzyść gospodarzy, a jej autorem był w 42.minucie Konrad Domoń.

Na kolejne trafienia przyszło poczekać do 54.minuty, kiedy to Głogovia podwyższyła prowadzenie. Drogę do bramki odnalazł Mirosław Kmiotek. Dobra sytuacja głogowian została podłamana, kiedy czerwoną kartkę otrzymał stojący między słupkami Piotr Lipka. W bramce zadebiutował Bartłomiej Flejszar i starał się należycie jej bronić.

Izolator zdobył bramkę kontaktową za sprawą Marcina Krajewskiego. Mimo osłabienia rywali nie udało im się jednak doprowadzić do remisu w tym spotkaniu i to gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia.

1-0 Konrad Domoń (42)
2-0 Mirosław Kmiotek (54)
2-1 Marcin Krajewski (75)