2023-07-23 08:47:07

Ireneusz Pietrzykowski: W I połowie zastanawiałem się, co my tu robimy

- W I połowie zastanawiałem się, co my tu robimy. Jakby można było wykopać jakiś dołek i się schować to pewnie bym to zrobił. W I połowie wyglądaliśmy tak słabo, że nie bardzo poznawałem zespół - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali Stalowa Wola po bezbramkowym remisie w Jastrzębiu.

Szkoleniowiec Stali Stalowa Wola nie mógł być do końca zadowolony z inauguracji rozgrywek 2 ligi. "Stalówka" tylko zremisowała w wyjazdowym pojedynku z GKS-em Jastrzębie. Z drugiej jednak strony jest to cenny punkt.

- W I połowie zastanawiałem się, co my tu robimy. Jakby można było wykopać jakiś dołek i się schować to pewnie bym to zrobił. W I połowie wyglądaliśmy tak słabo, że nie bardzo poznawałem zespół - powiedział Ireneusz Pietrzykowski na pomeczowej konferencji prasowej.

- Widać, że co innego trening, co innego przygotowania, a przychodzi mecz i nagle się okazuje, że ta adrenalina, te emocje, powodują, że wszystko to, co układamy na tygodniu odkładamy do kieszeni i zupełnie inaczej to wygląda - mówił.

- W drugiej połowie skorygowaliśmy ustawienie i wydaje mi się, że więcej mieliśmy piłkę, więcej było ataku pozycyjnego, mieliśmy kilka sytuacji. Bez wątpienia tego "box to box" było bardzo dużo, bo Jastrzębie w jedną stronę, a my w drugą. Myślę, że dla kibica było to ciekawe spotkanie do oglądania, dla trena piewnie mniej.

- Pierwsza połowa - jeszcz raz powtórzę - bardzo słaba. Druga już przyzwoitsza i na pewno takie momenty były, które pozwalają nam myśleć, że z tej mąki będzie chleb - zakończył trener Stali Stalowa Wola.

wks 2023-07-23 09:41:14

spadek

~anonim 2023-07-23 09:45:52

No Śląsk raczej z Ekstraklasy spadnie masz rację. Cała Polska j.... Śląska

Bolo 2023-07-23 10:48:52

W tym meczu zawodnik klucz, to Imiela. Przedreptał chłop 90 minut. Myślę, że nawet rezerwowy bramkarz zrobiłby więcej na boisku. A już jego popisy sprinterskie budzą podziw. Ma przyspieszenie jak lekkoatleta. Jak Konrad Bukowiecki albo jak Paweł Fajdek!

1938 2023-07-23 11:00:22

Kościelniak za Imielę na Siedlce. Jak można trzymać zawodnika, który grał i strzelał bramki w 1 lidze na ławce.

Anonim 2023-07-23 11:51:12

Myślę, że Koscielniak za Imiele i będzie lepiej przynajmniej bieganiem.

Bolo 2023-07-23 12:56:27

Uważam, że ta liga ich zweryfikowała. Trener zbudował mocny, ale trzecioligowy zespół. Za bardzo przykłada uwagę do nazwisk. Wczorajszy mecz mnie rozczarował. Spodziewałem się, że taki Maluga będzie szalał na skrzydle, a tym czasem chłopak nie zrobił pół akcji. O Imieli już wspomniałem. On jest może dobrym piłkarzem, ale max. na 3 ligę. Tu już niestety trzeba biegać. Szybko biegać! Rozczarował mnie wczoraj Kołbon. Spodziewałem się po nim większego utrzymania przy piłce. Może to i nie jego wina, bo reszta stała i traciliśmy tą piłkę po 2-3 podaniach. W drugiej połowie już trochę to lepiej wyglądało. Wszedł Szuszkiewicz i on bardziej się nadaje do takiej gry. Iwao jest dobry, jak my jesteśmy przy piłce i to my atakujemy. Do kontrataku, to on się nie nadaje. Kowalskiego ogrywali czasem jak juniora, a ta strata w 87min to już kryminał! I w końcu takie pytanie: czy ten Chełmecki jest lepszy niż Wydra czy nawet Wojtak? Czy Piotrrczak albo nawet Wiktoruk nie dałby w takim meczu więcej niż Imiela? Tylko Smyłek trzymał poziom.

~anonim 2023-07-23 13:16:52

Chełmecki był najlepszy na boisku i tak naprawdę tylko on stwarzał u nas największe zagrożenie. Także do niego bym się nie przypierniczał bo zagrał bardzo ok nawet bramkę mógł strzelić.

He 2023-07-23 13:25:49

Gdzie jest Wydra wychowanka nie zabrać na mecz ?Ten trenerek to kokejny tumak i tyle !!!!!

Bolo 2023-07-23 13:26:33

Nie przypierniczam się. Zadałem tylko pytanie: czy on jest faktycznie jakimś wzmocnieniem? Czy jest lepszy od Wydry albo nawet Wojtak? Zrobił dwie akcje, które zmarnował. Czy gdyby tam był Wydra albo Wojtak, to było by inaczej? Zobaczymy. Czas pokaże. Mam nadzieję, że wyciągną wnioski i następne mecze będą wyglądać już lepiej. PS. Najlepszy na boisku, to był na pewno któryś z piłkarzy Jastrzębia.

Xxx 2023-07-23 14:13:50

W ogóle to już widać przygotowania tego trenera, jak by nie Smyłek to by była kicha. Dzięki trenerowi Surmie mamy 2 ligę. No ale co się odwlecze...

Josef 2023-07-23 14:20:42

Do Bolo- Jak dla mnie Chełmecki wczoraj najjaśniejszy punkt w ofensywie (niestety dużo lepszy od Wydry), zawodnik meczu - Smyłek. A Imiela niestety główny hamulcowy - spodziewałem się o nim dużo więcej niestety jak na razie mocno mnie rozczarowuje.