2023-07-22 17:20:08

sparing: Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa 2-2

W kolejnym sparingu Izolator Boguchwała zremisował z trzecioligowym Sokołem Sieniawa 2-2.

Izolator Boguchwała objął prowadzenie już w 2. minucie. Po wrzutce z prawej strony futbolówkę do siatki skierował Mateusz Kasprzyk.

Sokół Sieniawa wyrównał w 19. minucie, kiedy gola głową zdobył jeden z zawodników testowanych.

Jeszcze przed przerwą "Izolacja" odzyskała prowadzenie. Tym razem celnie główkował Marcin Krajewski i do szatni podopieczni Tomasza Głąba schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Sokół Sieniawa wyrównał w 52. minucie. Po rzucie wolnym na raty bramkarza pokonał Maksymilian Kiełb.

Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa 2-2 (2-1)

1-0 Mateusz Kasprzyk (2)
1-1 Zawodnik testowany (19)
2-1 Marcin Krajewski
2-2 Maksymilian Kiełb

Izolator Boguchwała: I połowa Shkvarkov-Kasprzyk,Noga, Rebisz, J.Wilk, K.Wilk, Walas, Ciemierkiewicz, Testowany,Testowany, Krajewski

II połowa:  Shkvarkov, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Kusy, Testowany, Testowany, Żurawski, Testowany