2023-06-18 09:50:41

Rezerwy Korony Kielce spadły z 3 ligi!

W ostatnim meczu sezonu 2022/23 Korona II Kielce przegrała z Czarnymi Połaniec 3-4 i pożegnała się z 3 ligą.

Rezerwy Korony Kielce żegnają się z 3 ligą. Podopieczni Mariusza Ludwinka po niezwykle zaciętym spotkaniu przegrali z Czarnymi Połaniec i w przyszłym sezonie będą występować na czwartoligowych boiskach.

Losy w tym spotkaniu ważyły się do ostatniej minuty. Po 54. minutach gry Korona prowadziła już 3-1 i miała wszystko w swoich rękach, aby zachować ligowy byt. Decydująca okazała się jednak końcówka. W 89. minucie Eryk Galara zdobył bramkę z rzutu karnego i ostatecznie pogrążył gospodarzy.

Korona II Kielce po 34. kolejkach zdobyła 39 punktów i uplasowała się na 15. miejscu tuż za Unią Tarnów i KS Wiązownica.