2023-05-14 22:32:33

Stal II Rzeszów rozprawiła się z rezerwami Stali Mielec i wygrała piąty mecz z rzędu!

Trwa znakomita passa Stali II Rzeszów. Dziś podopieczni Sławomira Szeligi pewnie pokonali rezerwy Stali Mielec i odnotowali piąte zwycięstwo z rzędu.

Początek spotkania w wykonaniu obu ekip nie przyniósł większych emocji, ciężko było o klarowne sytuacje, choć z każdą minutą to Stal II Rzeszów zyskiwała coraz większą przewagę. Podopieczni Sławomira Szeligi swoją dominację potwierdzili dopiero w końcówce pierwszej połowy.

W 35. minucie Manolo przerzucił futbolówkę nad linią obrony, do piłki doszedł Kacper Pieniążek i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w samym okienku bramki. Pięć minut później znów dał o sobie znać Kacper Pieniążek i po raz drugi wpisał się na listę strzelców, nie dając bramkarzowi najmniejszych szans na obronę.

Jeszcze przed przerwą w pole karne znów wpadł Pieniążek i tym razem został nieprzepisowo zatrzymany. Arbiter wskazał na wapno, a rzut karny pewnie wykorzystał Jakub Lorek i podwyższył na 3-0.

W drugiej połowie nadal wyraźnie przeważała Stal II Rzeszów, a goście z trudem wyprowadzali piłkę ze swojej połowy. Kolejne sytuacje nie przełożyły się już jednak na bramki i rezultat z pierwszej połowy nie zmienił się do ostatniego gwizdka.

1-0 Kacper Pieniążek (35)
2-0 Kacper Pieniążek (40)
3-0 Jakub Lorek (42-karny)

Stal II Rzeszów: Wierzchowski – Gielar (72 Souto), Kaczor, Paśko, Lorek ż, Mazur (63 Ofiara), Zych, Hałucha (63 Opalski), Piotrowski, Manolo, Pieniążek (72 Łysiak)

Stal II Mielec: Dudek - Łebek ż, Sławek ż, Bochniak (84 Maciejak), Siwy (86 Gierlach), Hornik, Sobuś (63 Majocha), Mucha, Tęczar, Karczewski, Kasza (67 Wróblewski). Trener: Janusz Hynowski.