2023-05-14 16:05:34

Cosmos Nowotaniec skromnie pokonał JKS Jarosław

Zawodnicy Cosmosu Nowotaniec pokonali u siebie 1-0 JKS Jarosław w meczu 28. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Podopieczni trenera Grzegorza Pastuszaka mają za sobą kokejny trudny, lecz ostatecznie zwycięski bój.

Tegoroczny beniaminek, a zarazem od poprzedniej kolejki lider 4. ligi podkarpackiej pokonał po wyrównanym i trudnym meczu 1-0 JKS Jarosław w hicie 28. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Bramkę na wagę zwycięstwa dla drużyny gospodarzy zdobył w 33. minucie Krystian Kalemba

Obie drużyny miały jeszcze w tym meczu swoje szanse, jednak ostatecznie to mądrze grająca drużyna Cosmosu mogła cieszyć się ze swojego 21. zwycięstwa w sezonie 2022/2023.

Drużyna z Jarosławia zakończyła tym samym swoją obiecującą serię sześciu kolejnych spotkań bez porażki i spadła na czwartą pozycję w ligwej tabeli.

1-0 Krystian Kalemba (33.)

Cosmos Nowotaniec: Shkarban - Zastavnyi, Mykytsey, Roslyakov, Gomułka, Yavorskyi (68. Hura), Diaz (82. Nahornyi), Kalemba (71. Piotrowski), Pena, Demianenko (46. Pieszczoch), Khomochenko
JKS Jarosław: Guridov - Drozd (71. Dusiło), Nowak, Pawlak (59. Chrupcała), Zieliński, Ptasznik, Ploshchynskyi (84. Pakuła), Sobolewski (59. Pindak), Baran, Szakiel, Bała (77. Socha)

Sędziował:Konrad Łukiewicz
Żółte kartki: Mykytsey, Roslyakov, Yavorskyi, Diaz, Khomochenko, Piotrowski - Drozd, Szakiel, Bała