2023-04-30 12:29:17

Hat-trick Konrada Bucia dał zwycięstwo Stali Łańcut w meczu z Sokołem Nisko

Piłkarze Sokoła Nisko nie mieli powodów do radości po wizycie w Łańcucie... (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Stal Łańcut podrażniona porażką z Wisłokiem Wiśniowa w zaległym spotkaniu, powetowała sobie stratę w meczu z Sokołem Nisko. Łańcucian do zwycięstwa poprowadził Konrad Buć, który strzelił wszystkie trzy bramki.

Pierwsze dwie bramki padły w odstępie jednej minuty. Pomocnik Stali Łańcut zaczął strzelanie w 33 minucie, kiedy skutecznie wyegzekwował jedenastkę. Po kolejnych 60 sekundach było już 2-0. W drugiej połowie Konrad Buć dołożył jeszcze jedno trafienie, kompletując hat-tricka.

Sokół Nisko przegrał drugie spotkanie w ciągu tygodnia. Po pierwszym wiosennym zwycięstwie tydzień temu z Głogovią, przyszły dwie porażki, dzisiejsza i w zaległym meczu z Legionem Pilzno.

1-0 Konrad Buć (33)
2-0 Konrad Buć (34)
3-0 Konrad Buć (74)

Stal Łańcut: Szpindor - Kołodziej (46. Mach), Kocój, Makowski, Kopczak (60. Daniel), Majda (46. Paczocha), Buć, Więcek, Stopyra, Wójcik (84. Skała), Róg (70. Płocica).

Sokół Nisko: Polit - Omuru, Kasia, Drelich, M. Pyryt, Gnatek, Dziopak, Serafin, F. Moskal, Mistrzyk, D. Pyryt (75. Buczek).

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów).