2022-11-18 22:00:06

Igloopol Dębica bez szans w starciu z JKS-em Jarosław

Siedem bramek w Jarosławiu. JKS w świetnym stylu zakończył rundę jesienną i pewnie pokonał Igloopol Dębica.

Gospodarze znakomicie weszli w to spotkanie i po 4. minutach objęli prowadzenie, kiedy piłkę do siatki dobił Rafał Dusiło. Chwilę później Dusiło mógł drugi raz w tym meczu wpisać się na listę strzelców, ale tym razem lepszy okazał się golkiper Igloopolu. W kolejnych minutach nadal przeważali miejscowi i w 32. minucie Michał Stankiewicz uderzeniem zza pola karnego podwyższył na 2-0. Goście złapali kontakt tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, a do bramki Maksyma Guridowa trafił Igor Tarała.

Drugą część spotkania całkowicie zdominowali podopieczni Grzegorza Barana. Prawdziwy popis dał Sebastian Pawlak, który w ciągu dwóch minut ustrzelił dublet. W 75. minucie na 5-1 podwyższył Kamil Bała. Piłkarze JKS-u w końcówce stracili koncentracje i w ostatniej akcji meczu do bramki miejscowych trafił jeszcze raz Igor Tarała.

1-0 Rafał Dusiło (4)
2-0 Michał Stankiewicz (32)
2-1 Igor Tarała (45+)
3-1 Sebastian Pawlak (64)
4-1 Sebastian Pawlak (65)
5-1 Kamil Bała (75)
5-2 Igor Tarała (90+)