2022-11-06 23:46:00

Stal Łańcut zremisowała u siebie z Igloopolem Dębica

W meczu 15. kolejki 4. ligi podkarpackiej Stal Łańcut zremisowała u siebie 1-1 z Igloopolem Dębica.

Prowadzenie już w 4. minucie meczu objęli goście, dla których trafił Aleksander Drobot. Niespełna pięć minut później gospodarze wyrównali po bramce Oskara Majdy.

Przed przerwą czerwonymi kartkami zostali ukarani Bartłomiej Makowski ze Stali i Karol Wojtyło z Igloopolu.

Więcej miejsca na boisku nie pomogło jednak obu drużynom w strzelaniu kolejnych goli. Ostateczny wynik został tym samym ustalony już po pierwszych dziesięciu minutach meczu.

Mecz gospodarze kończyli w dziewięciu. W końcówce drugą żółtą kartkę obejrzał bowiem Konrad Buć

0-1 Aleksander Drobot (4)
1-1 Oskar Majda (9)