2022-10-22 14:59:00

Wisłoka Dębica na remis z Wisłą Sandomierz

Kibice zgromadzeni dziś przy Parkowej 1 zobaczyli dwa gole. Pojedynek Wisłoki Dębica z Wisłą Sandomierz zakończył się remisem 1-1.

Oba zespoły do dzisiejszej potyczki przystępowały w bardzo dobrych humorach. Wisłoka Dębica ostatnio pokonała Wieczystą Kraków, a Wisła Sandomierz okazała się lepsza od TEXOM Sokoła Sieniawa. Samo spotkanie przy Parkowej 1 było dość wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. "Biało-zieloni" z czasem mocniej przycisnęli i w 37. minucie objęli prowadzenie, a do siatki trafił Kamil Rębisz.

Wisła w końcówce próbowała jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie, nadal atakował zespół z Sandomierza i w 48. minucie dopiął swego, a piłkę w siatce umieścił Dmytro Sydorenko. W kolejnych minutach obie ekipy miały swoje okazje, jednak więcej goli już nie padło i mecz zakończył się remisem 1-1.

Piter73 2022-10-22 16:26:36

Dzisiaj słabszy mecz w wykonaniu Wisłoki,brak pomysłu na rozegranie akcji,dużo niecelnych podań,ambitna Wisła która tez miał swoje szanse,remis jak najbardziej sprawiedliwy,choć takie mecze u siebie z dołami tabeli trzeba wygrywać,gramy dalej i walczymy

ZKS Stalowy Joe 2022-10-22 17:22:31

Jebbać dziadostwo !

Kibic 2022-10-22 19:33:17

Jeden zryw z Wieczystą !!!! To na klika miesięcy zbyt mało... kolejny mecz pokazuje że czas na zmiany!!!!!!!! Nie udawajmy ze jest dobrze,,,, bo nie jest i nie będzie, czym szybciej odejdzie obecny sztab trenerski tym szybciej w Dębicy zbuduje się stabilny zespół! !!!!!

~anonim 2022-10-22 19:45:10

Wieczysta i puchar w Pilznie wynagradza i tlumaczy brak 3 pkt.Wisła ani zaden inny zespol sie nie polozy a 3 liga to nie okregowka.Punktujemy i to jest bardzo wazne wiec nie marudzić bo o awans to my sie nie bijemy.Kolejny mecz bez przegranej powinno sie doceniac a nie negować.Niedosyt moze byc i slusznie ale trzeba tez cieszyc sie z punktu bo gdyby miesiac temu ktos powiedzial by ze w kolejnych 5 spotkaniach zdobedziemy 9 pkt to kazdy bral by to wielu bralo by to w ciemno.

Gość z za między 2022-10-22 21:02:18

Ja się pytam co się stało ze tak mało ludzi na meczu?? Na igloo walicie że tam nie ma kibiców a oglądając skryty dzisiejszego meczu to przy Parkowej też wieje pustkami..

fan Wisłoki 2022-10-22 22:50:04

Ciekawy jestem, wiec zapytam. Ile Wisłoka zdobyła bramek za pola karnego w tej rundzie?

do gość 2022-10-23 09:18:00

Rozumie że frekwencja spadła i jest to prawda ale nie porównuj naszej widowni do waszej bo na tym meczu i tak było tyle osób co u was na całej rundzie. Powód nr jeden - mecz o 13.00 Co to za godzina? Drugi powód to słaba gra i słaby przeciwnik, o pogodzie nie ma co pisać. tak wiec dobrze nie jest ale nie porównujcie sie do nas

Roki Balboa 2022-10-23 10:26:52

Latwiej idzie z mocnym przeciwnikiem, z slabeuszem ktory postawi autobus w bramce jest znacznie trudniej. Miejmy nadzieje ze jeszcze spotkania z mocnymi ekipami przyniosa nam komplet punktow .

Roki Balboa 2022-10-23 10:29:06

Jest nad czym pracowac, by Wisloka na wiosne grala o niebo lepiej ...

Sorry 2022-10-23 16:42:52

niestety po meczu z Wieczystą, który był bardzo dobry wracamy do bylejakości. Brak pomysłu na grę, brak wypracowanych schematów w ofensywie, obrona tradycyjnie dramatyczna. Dobrze, że bramkarz miał dobry dzień i wybronił więcej niż należało. Nie ma się co obrażać kibice widzą i dają temu wyraz w frekwencji , że drużynie brakuje stylu i gra jak w A klasie. Holowanie piłki, wrzutki na aferę, brak rozegrania od tyłu.

Kazek 2022-10-23 19:42:28

Sory jak ktoś przyrównuje 3 ligę do A klasy to sory ale to debil . Nie brakuje takich . Trzecia liga to bardzo wyrównany poziom, jak taka Wieczysta ma dostaje3 bramki jak frajer od średniaka ligowego jest to obciach ? A jak Wisłoka zremisuje z Wisłą Sandomierz to A klasa ?