2022-10-22 14:10:54

Pięć bramek w Głogowie Małopolskim! Głogovia pokonała Igloopol Dębica

Za nami kolejne spotkanie 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej, w którym Głogovia Głogów Małopolski na własnym boisku podejmowała Igloopol Dębica. Ostatecznie o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze i zanotowali szóste zwycięstwo w tym sezonie.

Już w 3. minucie wynik spotkania otworzył Tomasz Płonka i wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie dogodne sytuacje i w 32. minucie do wyrównania doprowadził Adrian Brzostowski.

Głogovia od razu ruszyła do ataku i 4. minuty później ponownie była na prowadzeniu, kiedy drugi raz do siatki rywali trafił Tomasz Płonka. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy tego spotkania znów mieliśmy remis. W 45. minucie w polu karnym nieprzepisowo zatrzymywany był Brzostowski i arbiter podyktował jedenastkę, a dodatkowo posypały się żółte kartki. Z jedenastu metrów pewnie uderzył Igor Tarała i było 2-2.

Po zmianie stron lepsze wrażenie sprawiała Głogovia, która częściej bywała pod polem karnym rywali i 79. minucie "Morsy" trzeci raz w tym spotkaniu musiały wyciągać piłkę z siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Konrad Domoń i zapewnił miejscowym trzy punkty.

1-0 Tomasz Płonka (3)
1-1 Adrian Brzostowski (32)
2-1 Tomasz Płonka (36)
2-2 Igor Tarała (45-rzut karny)
3-2 Konrad Domoń (79)