2012-09-29 20:50:44

"Izolacja" wygrała w Jaśle. Rezerwowi zrobili różnicę

Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe Czarnych Jasło. Obydwa gole dla gości zdobyli zawodnicy rezerwowi.

Piłkarze Roberta Hapa objęli prowadzenie w 18. minucie po golu Waldemara Złotka i do przerwy jaślanie prowadzili 1-0.

Kluczowy moment pojedynku to podwójna zmiana przeprowadzona przez Jakuba Słomskiego w 67. minucie. Właśnie wtedy na boisku pojawili się Jacek Tyburczy i Adrian Szyszka.

Pierwszy trafił o siatki już po pięciu minutach, a drugi chwilę później i trzy punkty pojechały do Boguchwały.

Więcej o meczu na oficjalnej stronie Izolatora Boguchwała.

CZARNI JASŁO - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-2 (1-0)
Bramki: Złotek (18) - Tyburczy (73), Szyszka (80)

Czarni: Kwiek - Maczuga, Bernacki, Remut, Dziobek - Kulig (58. Wierdak), Chrząszcz, Wolański (55. Góra), Kukowski, Munia (46. Kurowski) - Złotek (76. Warchoł)

Izolator: Pawlus - Kozak (86. Kopiec), Polak, Brogowski, Krzak, Bereś (67. Tyburczy), Skiba, Cupryś (67. Szyszka), Karwat, Brocki (90. Róg), Płonka

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Bernacki, Kurowski - Kozak, Krzak, Skiba, Płonka. Widzów: 400

źródło: własne / czarnijaslo.pl / zksizolator.eu