2012-09-29 21:24:22

JKS wygrał w Nowej Dębie. Kłak jokerem

Piłkarze JKS-u Jarosław pokonali Stal Nową Dębę 2-1 w wyjazdowym meczu 10. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu po trafieniu Mateusza Jurczaka. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem JKS-u Jarosław.

Gracze Stali Nowa Dęba wyrównali w 68. minucie po golu Tomasza Warzochy z rzutu karnego.

Dziesięć minut później zwycięską bramkę dla gości strzelił wprowadzony zaledwie dwie minuty wcześniej rezerwowy Piotr Kłak.

Podopieczni Pawła Załogi wygrali trzecie spotkanie z rzędu i wciąż są liderem rozgrywek.

STAL NOWA DĘBA - JKS JAROSŁAW 1-2 (0-1)
Bramki: Warzocha (68-karny) - Jurczak (6), Kłak (76)

Stal: A. Kotrych - Rębisz (68. Kowal), Wydro, Dudek, Diektiarenko - K. Wilk (64. Marek), Milanowski, Sz. Serafin, K. Serafin - Nowak, Warzocha

JKS: Kaczmarek - D. Wilk, Saramak, Sobczak, Puńko - Raba (88. Kania), Bańka, Walat (74. Kłak), Soczek - Jurczak, Pawlak

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębicy. Żółte kartki: Wydro, Sz. Serafin - Raba, Bańka. Widzów: 200 (w tym ok. 80 z Jarosławia)

źródło: własne / jksjaroslaw.info