2022-09-07 21:25:00

Sokół Kolbuszowa Dolna ograł Głogovię Głogów Małopolski

Głogovia Głogów Małopolski prowadziła dwoma bramkami z Sokołem Kolbuszowa Dolna, ale podopieczni Kamila Kawy zeszli z boiska pokonani. Wspaniała pogoń gospodarzy.

Lepiej środowy mecz rozpoczęli piłkarze Głogovii Głogów Małopolski. Piłkarze prowadzeni przez Kamila Kawę po dwóch trafieniach Filipa Czopa prowadzili 2-0 z Sokołem Kolbuszowa Dolna już po dwudziestu dwóch minutach.

Jednak chwillę po drugiej bramce Czopa gola kontaktowego strzelił Adrian Nowak. Ten sam zawodnik dwie minuty przed zmianą stron doprowadził do wyrównania. W drugiej odsłonie meczu obie ekipy miały swoje szanse, ale gola zdobyli gospodarze. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mirosław Kmiotek w 70. minucie, który został bohaterem miejscowych.

0-1 Filip Czop (11)
0-2 Filip Czop (22)
1-2 Adrian Nowak (23)
2-2 Adrian Nowak (43)
3-2 Mirosław Kmiotek (70)