2022-09-07 20:30:29

JKS Jarosław przegrał pierwszy raz w tym sezonie! Wisłok Wiśniowa dopisze trzy punkty

JKS Jarosław po bardzo dobrym początku sezonu i pięciu zwycięstwach z rzędu dzisiaj musiał uznać wyższość rywali. Goście mogli doprowadzić do wyrównania, jednak w ostatnich minutach nie wykorzystali jedenastki.

Mecz od początku układał się lepiej dla Wisłoka Wiśniowa i w 11. minucie gospodarze objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Adrian Wójcik. Obie drużyny szukały swoich okazji do zdobycia bramki, jednak brakowało skuteczności i w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy więcej bramek.

Dziesięć minut po zmianie stron Ruslan Kovtok zagrał prostopadłą piłkę do Yanchaka Vadyma, a ten zszedł do środka i umieścił piłkę w siatce. Wisłok prowadził już 2-0. JKS Jarosław w końcu ruszył do odrabiania strat i w 74. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastian Sobolewski zdobył bramkę kontaktową.

Goście napędzeni tym trafieniem za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu i około 90. minuty mieli znakomitą okazję. Rzut karny zmarnował jednak Sebastian Pawlak i wynik meczu już się nie zmienił. JKS Jarosław po raz pierwszy w tym sezonie musiał uznać wyższość rywali.

1-0 Adrian Wójcik (11)
2-0 Yanchak Vadym (55)
2-1 Sebastian Sobolewski (74)