2022-06-08 23:29:00

Pogrom na osłodę! Błękitni Ropczyce pewnie pokonali Polonię Przemyśl

Wysokie zwycięstwo w środę odnieśli gracze Błękitnych Ropczyce. Podopieczni Romana Gruszeckiego pewnie pokonali na wyjeździe Polonię Przemyśl.

Błękitni Ropczyce mają patent na Polonię Przemyśl, której znowu wbili aż pięć goli. W pierwszej odsłonie trafień nie odnotowano, choć okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Więcej konkretów było po zmianie stron, choć jako pierwsza na prowadzenie wyszła "Przemyska Barcelonka", a do siatki trafił Karol Walczyszewski. Goście nie zamierzali tak tego zostawiać.

Zespół z Ropczyc do wyrównania doprowadził w 50. minucie, a piłkę w siatce umieścił Michał Ogrodnik. Błękitni dostali wiatru w żagle i 120 sekund później objęli prowadzenie, a tym razem z gola cieszył się Hubert Siepierski. Goście w kolejnych minutach stworzyli sobie więcej okazji bramkowych, a kilka z nich udało się wykorzystać.

Podopieczni Romana Gruszeckiego w 60. minucie prowadzili już 1-3, a bramkę zdobył Ogrodnik. Błękitni nie zatrzymywali się i dziesięć minut później po raz czwarty cieszyli się z gola, a jego autorem był Szymon Piwowar. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Ropczyc 1-5, a wynik spotkania w doliczonym czasie gry, ustalił Siepierski.

1-0 Karol Walczyszewski (47)
1-1 Michał Ogrodnik (50)
1-2 Hubert Siepierski (52)
1-3 Michał Ogrodnik (60)
1-4 Szymon Piwowar (70)
1-4 Hubiert Siepierski (90)