2022-06-08 20:53:17

Piast Tuczempy przegrał z Sokołem Kolbuszowa Dolna i jest już bardzo blisko spadku

Sokół Kolbuszowa Dolna na własnym boisku pewnie pokonał drużynę Piasta Tuczempy aż 4-0.

Dla Piasta Tuczempy było to arcyważne spotkanie, aby dopisać kolejne punkty i uciec ze strefy spadkowej. Przyjezdni nie mieli jednak żadnych argumentów i praktycznie nie ma już szans na utrzymanie. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 3. minucie, Damian Bożek dograł piłkę do Krzysztofa Szymańskiego, a ten umieścił futbolówkę w siatce.

Sokół z minuty na minutę coraz bardziej się nakręcał i w 26. minucie potwierdził to kolejnym trafieniem. Ponownie Krzysztof Szymański pokonał bramkarza rywali i było już 2-0. Gospodarze cały czas napierali, ale w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, nadal konkretniejszy w swoich poczynaniach był Sokół i w 77. minucie tym razem Patryk Szczurek wpisał się na listę strzelców. Kilkanaście minut później kolejne trafienie dołożył jeszcze Krzysztof Szymański, tym samym kompletując hat-tricka.

1-0 Krzysztof Szymański
2-0 Krzysztof Szymański
3-0 Patryk Szczurek
4-0 Krzysztof Szymański

Sokół Kolbuszowa Dolna: Piechota- Skowron, Stec, Bożek, Aab, Mazurek, Szymański, Kołacz, Miśko, Skupiński, Ilnytskyi

Piast Tuczempy: Bandura, Sas, Hawryłko, Sobol, Demski, Gonzalez, Popek, Buczkowski, Bens, Wielgosz, Kos