2022-04-20 19:06:00

Polonia Przemyśl nie bez problemów pokonała Igloopol Dębica

W hicie 26. kolejki 4 ligi podkarpackiej padło aż pięć goli. Polonia Przemyśl do przerwy wygrywała już 3-0, ale Igloopol Dębica tanio skóry nie sprzedał i w drugiej odsłonie postraszył "Przemyską Barcelonkę".

Spotkanie w Przemyślu zapowiadało się bardzo ciekawie, bowiem zarówno Polonia jak i Igloopol Dębica wiosną jeszcze nie przegrali. Oba zespoły nadal mają o co walczyć, wobec czego remis nikogo nie urządzał. Lepiej w mecz weszli jednak gospodarze, którzy na prowadzenie wyszli już w 5. minucie, a bramkarza "Morsów" pokonał Marcin Babieczko.

Zespół z Dębicy ani myślał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Polonia jednak dobrze prezentowała się w defensywie, a i też potrafiła ukąsić z przodu. Przemyślanie byli tego dnia konkretniejsi i od 20. minuty wygrywali 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Kostiantyn Chernii. Goście nie tak to sobie wyobrażali.

Podpieczni Piotra Ciska jednak nie zatrzymywali się i nadal byli stroną przeważającą. Igloopol dwoił się troił, jednak to Polonia strzelała gole. Przemyślanie tuż przed przerwą prowadzili już 3-0, a gola tym razem zdobył Mateusz Kowalski. Gospodarze w drugiej odsłonie kontrolowali przebieg meczu, choć Igloopol także miał swoje okazje.

Czas mijał, a zespół z Dębicy coraz bardziej się rozkręcał. Popularne "Morsy" dwoiły się i troiły, aż w końcu dopięły swego i w 80. minucie strzeliły gola na 3-1, autorstwa Adriana Brzostowskiego. Przyjezdni dostali wiatru w żagle i sześć minut później złapali kontakt, a tym razem bramkarza Polonii pokonał Igor Tarała.

Zapowiadała się więc bardzo ciekawa końcówka i taka też była. Igloopol za wszelką cenę próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak gospodarze mądrze się bronili. Polonia także miała swoje okazje, jednak ostatecznie więcej bramek nie odnotowano i mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Przemyśla.

Biało-niebieski 2022-04-20 19:36:26

Dzisiaj drużyna pokazała charakter naszego klubu. Nigdy się nie poddajemy. Pomimo wyniku 0:3 i gry w 10-ściu, Iglooopol ruszył do ataku od początku 2-giej połowy, będąc drużyną zdecydowanie lepszą. Tym razem się niw udało ale przyszłość przed nami !!!

A 2022-04-20 20:10:41

Panowie, czy igloopol to również zespół z dołu tabeli?

Do A 2022-04-20 20:21:38

Nie podniecaj sie i tak Polonia nie awansuje gra dobrze ale nie ma na to hajsu wysypie sie z zespołami góry tabeli. Igloopoly gra dobrze w tej rundzie ale nie zmienia to faktu że jest nasty licza sie obie rundy nie tylko jedna co tyczy sie Poloni która zbierała baty w tamtej rundzie wielokrotnie nawet od tragicznego pilzna jesli chcemy byc obiektywni

ciekawski 2022-04-20 20:53:34

nurtuje mnie jedno pytanie : dlaczego szanowny pan dziennikarz nie wspomniał pół słówkiem o takim mało znaczącym szczególe jak czerwona kartka dla zawodnika Igloopolu pod koniec pierwszej połowy ? Trochę to chyba zmienia obraz, chyba że się mylę ? Goście w 10 potrafili zagrać świetną drugą część meczu, strzelając dwie bramki i generalnie Polonia nie miała nic do powiedzenia.

hehe 2022-04-20 20:54:24

Nie którzy sa dłużej i sa wyżej o nich nie wspominasz ciekawe czemu

Patrz 2022-04-20 20:58:15

a czyja to wina ze przegrywali 3 jajo i dopiero dojechali na mecz nikt nie kazał im zbierac lania do przerwy

Kibic barcelonki 2022-04-20 21:00:38

Dziś nie spodobało mi się zachowanie naszego kopacza Mateusza Wanata który prowokował młodego chłopaka z Igloopolu. Proponowałbym więcej lodu na głowę, "chłopie" Ty masz 32 lata a ten młodzian nie więcej niż 17, a kręcił tobą jak wiatrakiem. Grasz tyle lat bez żadnych rewelacji w tej 4 lidze i niczego się nie nauczyłeś. Proponowałby trochę więcej szacunku dla rywala, przed tym młodzieńcem przyszłość, a pewnie Ty już kariery nie zrobisz, może warto byłoby dawać dobry przykład na boisku podczas dalszej przygody piłkarskiej?

Mrozonka 2022-04-20 21:11:55

Obiektywnie gdyby Polonia w końcówce wykorzystała dwie setki to wynik 5:2 sprawiedliwy bylby

Lonia 2022-04-20 21:19:22

Pierwsza czesc meczu dobre w naszym wykonaniu, choc Igloopol tez mial pare sytuacji bramkowych. Tym bardziej po czerwieni wydawalo sie ze ich rozjedziemy. A to zobaczylem w drugiej polowce to sie w glowie nie miesci. Debiczanie w 10 byli o wiele grozniejsi, nasi grali jakby im nogi zwiazali. "Majstersztykiem" z naszej strony bylo podanie przy bramce na 3-1. Panowie jak tak mamy grac i myslec o ew. awansie to moze dajmy sobie na wstrzymanie. Skonczylo by sie to kompromitacja. Sedzia tez nie mial najlepszego dnia, szkoda gadac ...

kibic 2022-04-20 21:36:03

"sedzia" czyli ten grubszy chlopaczek z gwizdkiem. Mam kilka pytan do niego: potrafisz dac czerwona kartke zawodnikowi Igloopolu ale nie masz jaj zeby w takiej samej sytuacji w drugiej polowie dac czerwien zawodnikowi Polonii, fauluja napastnika z Debicy w polu karnym a ty gwizdzesz faul w druga strone, kolejna sprawa, przez caly mecz zawodnicy z Przemysla odkopywali pilke po gwizdku i grali mega na czas, tego tez nie widziales ? Dopoki mecz ukladal sie po mysli gospodarzy
chlopcy do podawania pilek szybko wykonywali swoje zadania. Pozniej dziwnym trafem ostal sie tylko jeden taki chlopak. Powiem ci tak miedzy nami "sedzio" z bozej laski bo pewnie to przeczytasz: nie nadajesz sie chlopie na 4 lige, ba nie nadajesz sie wcale na sedziowanie. Zajmij sie moze szydelkowaniem albo cos w ten desen, moze tam zrobisz kariere. Ps. mecz byl krecony wiec ogladnij sobie na spokojnie swoje "popisy". Moze czegos sie nauczysz !!!

~anonim 2022-04-20 22:12:59

Żadnego kibica Igloopolu nie było na meczu wiec albo jestes pilkarzem albo dzialaczem. Zawodnik Polonii był faulowany i sedzia dobrze to ocenił .Na nagraniu sobie obejrzyj jak masz od kogo. Najlepiej zwalić na sędziego jak się mecz przegrywa. Kolumbijczyk w Polonii to niezły As. Skąd wyście go ściągneli? W lipcu to się o niego będa bily wszystkie kluby Okręgówki z Nikaragui. Podanie do przeciwnika ma opanowane do perfekcji. De facto po jego wejściu Polonia grała w 10.

Do anonim 2022-04-20 22:29:21

I tu się mylisz, bo byli kibice IGLOOPOLu na trybunie kolego. Że nie w zorganizowanej grupie ale byli. Więc chyba Ciebie na meczu nie było. A dwa chodzi o sytuację z drugiej połowy jak zawodnik IGLOOPOLu wychodził na czystą pozycję i zostal sfaulowany. Nawet sędzia kartki żółtej nie dał, a identyczna sytuacją jak z kartą czerwoną w pierwszej.
Nie podyktowany rzut karny ewidentny, spóźniony obrońca fauluje napastnika a sędzia gwiżdże ?? Właśnie co...tutaj pytanie.
Po strzale zawdonika Poloni piłka uderza zaedoniam w kaltke a "Pan sedzia" gwiżdże karnego...
Igloopol grając w 10tke był o 2 klasy lepszy, oprócz dwóch kontr które były powodem gry już 2 obrońcami IGLOOPOLu nie wychodziliscie że swojej połowy.
Wiadomo wynik jest jaki jest ale przy lepszym sędziowaniu mógł być i to zdecydowanie inny.
Gratulacje za zwycięstwo.

~anonim 2022-04-20 22:47:38

Skonczcie sie podniecac tym co bylo albo nie bylo.Polonia 3 Igloopol 2 i tyle w temacie.W kazdym meczu sedziowie cos krecą napastnicy czegos nie strzelaja a obroncy kreca babole a i tak liczy sie wynik.To nie jazda figurowa.Igloopolu 0 w klacie a wynik 3-2 dla Polonii.Igloopol 11 Polonia 3.

kibic 2022-04-20 22:54:44

dlaczego ktos przysyla tak nieogarnietego sedziego na mecz gdzie wiadomo ze bedzie grubo ?

Bękarty Rumiana 2022-04-20 23:32:54

Powiem tylko tak. Każda zmiana w Polonii w tym meczu to było osłabienie drużyny. Grajcie bez zmian dobrze wam radze. Wanat Dno, Silva Otchłań, Błahuciak Dno, Walczyszewski Dno. Dlaczego nie grał Kuźniar? Już drugi stoper wypadł. Jak tak dalej pójdzie to będzie grał Janek Niemiec i Wiesiek Droń. Kolumbijczyka niech ten co go tu sprowadził weźmie wyśle na jakieś zbiory bo grać to on nie potrafi.

Gerula 2022-04-21 07:13:56

Jak zawsze najwięcej internetowych napinaczy z dębicy ,a przyjechać na mecz to już nie łaska obsrana zbroja

kuternoga z jarosławia 2022-04-21 07:14:53

Ile tych meneli z dębicy bylo w przemyślu?

Do bękarta 2022-04-21 07:55:51

Dobrze że bękart systematycznie na swoim poziomie. Zawsze poniżej 0.

De 2022-04-21 08:29:52

W zasadzie Igloopol ma już wszystko poza pieniędzmi na wyższe ligi. Pozdrowienia z emigracji.

Widz 2022-04-21 09:46:49

Mecz mógł sie podobac, ale sędzia anty bohaterem tego widowiska poprostu tragedia, mylił się w obie strony, chociaż bardziej krzywdził Igloopol, bo mylił się w kluczowych momentach. Już przed meczem pisało się że może to być hit kolejki to jak można dać do sędziowania takiego patałacha.

Rzeszów 2022-04-21 10:45:38

Jakby Polonia miała jaja to wrzucili by ten mecz na np. youtube i każdy mógłby zweryfikować co i jak. Ale czuję że nic z tego nie będzie. Legion już udowodnił że sędzia nie miał racji i odwołał się od niesłusznej czerwonej kartki.

Kibic 2022-04-21 14:56:19

Napastnik w Polonii duża część sukcesu. Widać że grał w piłkę. Bardzo wartościowy zawodnik. Miło się ogląda jak gra

veto 2022-04-21 17:38:23

Zwycięstwa Polonii w meczach z Legionem jak i z Igloopolem w pełni zasłużone. Sędziowie są jacy są i trzeba się umieć dostosować. i narzekanie nic tu nie pomoże. Czerwone i żółte kartki też są elementem gry.

milioner 2022-04-21 18:50:18

Gratulacje dla autora za relację z meczu na stronie klubowej Igloopolu!

@veto 2022-04-21 21:01:43

chyba bylismy na innym meczu, Polonia w drugiej połowie prawie nie istniala, no ok miala dwie klarowne sytuacje i tyle. A Igloopol ? o wiele wiecej bramkowych sytuacji. Trudno, bylo minelo.