2022-04-20 18:19:00

KS Wiązownica pewnie pokonał Wisłok Wiśniowa

KS Wiązownica mimo gry w dziesiątkę od pierwszej połowy, pokonał Wisłok Wiśniowa 3-1 i umocnił się na pozycji lidera 4 ligi podkarpackiej.

Wisłok Wiśniowa chciał sprawić niespodziankę na własnym boisku i wyszarpać punkty w starciu z liderem. Gospodarze dobrze weszli w to spotkanie i atakowali od pierwszych minut. Pierwsza okazja na zdobycie bramki nadarzyła się już w 13 minucie, swoją sytuację wykorzystał Michał Szymański i gospodarze prowadzili 1-0.

Kolejne minuty nie zwiastowały dobrze dla drużyny z Wiązownicy, w 18. minucie czerwoną kartką ukarany został Michał Sitek i goście musieli grać w dziesiątkę. Nie przeszkodziło im to jednak w powrocie do skutecznej gry, jaką prezentują w tej rundzie. W 30. minucie Arkadiusz Staszczak doprowadził do wyrównania.

Nie był to jednak koniec emocji w tej połowie, tuż przed końcem tej części spotkania piłkę w siatce umieścił jeszcze Jakub Kloc i goście wyszli na prowadzenie. Po przerwie KS Wiązownica nadal się rozpędzał i 58. minucie kolejne trafienie dołożył Patryk Zieliński, który podwyższył na 3-1. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i lider dopisał kolejne trzy oczka do ligowej tabeli.

1-0 Michał Szymański (13)
1-1 Arkadiusz Staszczak (30)
1-2 Jakub Kloc (43)
1-3 Patryk Zieliński (58)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba - Sajdak, Orzech, Kovtok, Złamaniec, Cetnarski, Szymański(C) , Maik, Krok, Gil, Białogłowicz

KS Wiązownica: Cynar- Staszczak, Sitek, Kordas, Kloc, Janiczak, Słoma, Michalik, Wydra, Rop, Zieliński