2022-04-16 13:09:51

JKS Jarosław bez większych niespodzianek pokonał Głogovię Głogów Małopolski

Wielka Sobota nie przywitała piłkarzy na Bandurskiego dobrą aurą pogodową. Nie przeszkodziło to jednak zawodnikom JKS-u Jarosław, żeby wygrać u siebie z przyjezdną Głogovią Głogów Małopolski 2-0. Jarosławianie dokładają trzy punkty do kolekcji i mogą ze spokojem świętować.

Mimo to, że obie drużyny w tabeli depczą sobie po piętach, to pierwsza połowa upłynęła pod dyktandem JKS-u Jarosław. W siedemnastej minucie piłkę do bramki wpakował Sebastian Pawlak i otworzył wynik tym trafieniem. Kibice zobaczyli gola po sytuacji sam na sam, w której bramkarz nie miał zbyt wielu szans na interwencję. Mimo dogodnych sytuacji z obu stron, do przerwy futbolówka nie znalazła się już między słupkami.

Druga połowa nie przyniosła wielu zmian. Czarno-niebiescy nadal napierali na ligowego sąsiada. Głogovia próbowała się bronić jednak lukę w defensywie rywali odnalazł Kamil Bała i pięknym strzałem na 2-0 wykończył akcję.

Do końca utrzymał się korzystny wynik dla gospodarzy i to oni dokładają kolejne punkty do kolekcji starając się nawiązać kontakt z liderem 4.ligi podkarpackiej. Głogów Małopolski po wygranej ze Stalą Łańcut, wróci do domu tym razem bez niczego.

1-0 Sebastian Pawlak (17)

2-0 Kamil Bała (64)

JKS Jarosław: Guridow,  Ptasznik, Baran, Sobolewski, Bartnik, Bała, Chrupcała, Raba, Pawlak, Maliarenko, Hass.
Głogovia:Lipka, Tetlak, Kloc, Hus, Jakubowski, Chamera, Pilecki, Płonka, Dudzik, Czop, Przybyło.