2022-04-16 13:19:00

Igloopol Dębica zlał rywala! 7-0 w meczu z rezerwami Stali Mielec

Igloopol Dębica całkowice zdominował drugą drużynę Stali Mielec. Popularne "Morsy" nie dały dojść do głosu drużynie z Mielca i odniosły pewne zwycięstwo 7-0.

Już od pierwszych minut widać było zdecydowaną dominację gospodarzy, częściej byli przy piłce i konstruowali lepsze ataki. Pierwszą bramkę już w 4 minucie zdobył Igor Tarała. To tylko nakręciło morsy do coraz śmielszych ataków. Kolejna sytuacja nadarzyła się jeszcze w pierwszej połowie, jednak zawodnik Igloopolu Dębica nie zdołał pokonać bramkarza rywali w sytuacji sam na sam.

Druga odsłona to już całkowita dominacja gospodarzy. Składna akcja graczy z Dębicy przyczyniła się do samobójczego trafienia Damiana Pyryta i było już 2-0. Przyjezdni nadal wyglądali bardzo słabo i w jakikolwiek sposób nie potrafili zagrozić rywalom. Kolejna akcja to już indywidualne wejście w pole karne i zagranie do niepilnowanego Adriana Brzostkowskiego, który podwyższył prowadzenie.

Gracze Igloopolu wyczuli słabą dyspozycję rywali i nadal napierali. W 78. minucie w sytuacji sam na sam świetnie zachował się Konrad Kornas i pokonał bramkarza. Już 4. minuty później świetnym rajdem w polu karnym popisał się Sebastian Wanat i umieścił futbolówkę w siatce. Morsy nie zamierzały poprzestać, a kolejne bramki tylko ich nakręcały. Kolejne trafienie chwilę później dołożył Patryk Cyganowski, a wynik zamknął Igor Tarała, który minął bramkarza i uderzył do pustej bramki.

1-0 Igor Tarała (4)
2-0 Damian Pyryt (55)
3-0 Adrian Brzostkowski (69)
4-0 Konrad Kornas (78)
5-0 Sebastian Wanat (82)
6-0 Patryk Cyganowski (86)
7-0 Igor Tarała (88)