2020-09-26 12:54:14

Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał JKS Jarosław na inauguracje kolejki

Zespół z Wiśniowej udanie zainaugruował czternastą serię gier w czwartej lidze podkarpackiej. Ekipa dowodzona przez Krzysztofa Koraba pewnie pokonała JKS.

Dzisiejsze spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Wisłoka Wiśniowa, który już w 3. minucie objął prowadzenie. Gospodarze otrzymali rzut karny, którego na gola pewnym strzałem zamienił Mariusz Wiktor. JKS Jarosław czym prędzej chciał odrobić straty, jednak zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba mądrze się bronił.

Drużyna z Wiśniowej chciała czym prędzej podwyższyć prowadzenie by uspokoić sytuację na boisku. Sztuka ta udała się jej dopiero przed przerwą, a gola na 2-0 strzelił Mariusz Wiktor. Jarosławianie tym faktem byli mocno poirytowani i po zmianie stron chcieli ten stan rzeczy zmienić.

Podopieczni Arkadiusza Barana w drugiej odsłonie napierali, chcąc jak najszybciej zdobyć kontaktową bramkę. Okazja ku temu nadarzyła się w 65. minucie, gdy JKS otrzymał jedenastkę. Piłkę na wapnie ustawił Paweł Bartnik, a następnie spudłował i nadal było 2-0.

Jarosławianie nie zamierzali się załamywać i cały czas szukali okazji do zdobycia gola. Gospodarze także mieli swoje szanse i jak się później okazało, ostatnie słowo w tym meczu należało właśnie do nich. W 90. minucie wynik spotkania ustalił Jakub Zięba, zapewniając swojej drużynie komplet oczek.

1-0 Mariusz Wiktor (3-rzut karny)
2-0 Mariusz Wiktor (42)
3-0 Jakub Zięba (90)