2020-08-12 21:01:58

JKS Jarosław skromnie pokonał Sokoła Kolbuszowa Dolna

Jarosławianie odnieśli dziś kolejne zwycięstwo na czwartoligowym froncie. Spotkanie przy Bandurskiego było bardzo zacięte, a po meczu cieszyli się gospodarze.

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Bandurskiego 2 obejrzeli zacięte widowisko. Mecz był bardzo wyrównany, a ambicjni nie można było odmówić żadnej z drużyn. Do przerwy jednak bramki nie padły, a publika zgromadzona na dzisiejszym spotkaniu liczyła na więcej.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a okazje miał zarówno JKS Jarosław jak i Sokół Kolbuszowa Dolna. Przyjezdni w 77. minucie mogli objąć prowadzenie, bowiem arbiter podyktował rzut karny. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Kamil Aab, były gracz niebiesko-czarnych. Jego strzał obronił jednak Tomasz Siryk i nadal było 0-0.

Podopiecznym Arkadiusza Barana zapaliła się czerwona lampka, wobec czego w ostatnim kwadransie sporo się działo. Jarosławianie dążyli do objęcia prowadzenia. Walka do końca popłaca, co potwierdziło dzisiejsze starcie. W doliczonym czasie gry gola zdobył Kacper Rączka, który zapewnił swojej drużynie komplet oczek.

1-0 Kacper Rączka (90)