2020-08-12 18:58:03

Pewna wygrana Czarnych 1910 Jasło z Głogovią Głogów Małopolski

Beniaminek był dziś bardzo niegościnny i odprawił ekipę z Głogowa Małopolskiego z kwitkiem. To pierwsza wygrana jaślan po powrocie do czwartej ligi.

Wielka radość nastała dziś przy Śniadeckich 15, bowiem Czarni 1910 Jasło odnieśli dziś pierwsze zwycięstwo po awansie do 4 ligi podkarpackiej. Pokonaną ekipą okazała się Głogovia Głogów Małopolski, która w planach ma walkę o czołowe miejsca w ligowej tabeli.

Wynik otworzył w 59. minucie Łukasz Urban, który wykorzystał "jedenastkę". Sytuacja ta dodała skrzydeł beniaminkowi, który po chwili prowadził już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Rafał Mastaj. Podopiecznym Ryszarda Skuby cały czas jednak było mało i jego drużyna rozpoczęła poszukawania kolejnej bramki.

Czarni w 70. minucie prowadzili już 3-0, a do siatki trafił Wojciech Kiełtyka. Głogovia próbowała odrobić straty, jednak jaślanie dobrze prezentowali się w obronie i nie dawali wbić sobie bramki. Wynik już nie uległ zmianie, a po ostatnim gwizdku, beniaminek mógł cieszyć się z pierwszej wygranej w 4 lidze.

1-0 Łukasz Urban (59-rzut karny)
2-0 Rafał Mastaj (64)
3-0 Wojciech Kiełtyka (70)