2010-02-10 22:02:17

sparing: JKS Jarosław - MKS Kańczuga 2-1

W rozegranym na śniegu meczu kontrolnym pomiędzy JKS Jarosław a MKS Kańczuga lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 2-1.

Spotkanie odbyło się przy sztucznym świetle. W I połowie oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji podbramkowych, ale na gole trzeba było poczekać do drugiej odsłony. W 60. minucie prowadzenie uzyskał MKS po niefortunnej interwencji Dariusza Stecury, który przepuścił, wydawałoby się, niegroźny strzał w środek bramki. Odpowiedź jarosławian była bardzo szybka. Po prostopadłym podaniu ze środka pola Andrij Małek sprytnie przelobował wychodzącego z bramki golkipera MKS-u, testowanrego po raz kolejny Artura Skopa z Włókniarza Rakszawa. W 81. minucie szybką kontrę, po znakomitym zagraniu Sebastiana Sekuły i nieudanej pułapce ofsajdowej, wykończył Andrij Muzyczuk.

W drużynie JKS-u wystąpił testowany obrońca Oleandra Nowa Sól Wiktor Dziedzic. Drużynę MKS Kańczuga prowadził jeden z zawodników Grzegorz Podstolak.

W kolejnym sparingu jarosławianie zagrają w sobotę (13.02.) o godzinie 11:00 na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna.

JKS 1909 Jarosław - MKS Kańczuga  2-1 (0-0)
Małek 67′, Muzyczuk 81′
- ? 60'

JKS (I połowa): Goryl - Łukasik, Vaskovets, Götz, Noga - Raba, Hołub, Sobczak, Mikłasz - Kossak, Litwin
JKS (II połowa): Stecura - Bartnik, Dziedzic, Oczkowski, Łukasik - Żelazny, Hołub, Sekuła, Soczek - Małek, Muzyczuk

źródło: jksjaroslaw.info / własne