2011-05-14 21:10:30

IV liga: JKS Jarosław - MKS Kańczuga 3-2

JKS Jarosław wygrał 3-2 z ostatnim w tabeli MKS Kańczuga. W spotkaniu nie brakowało emocji - do przerwy goście porwadzili 2-0.

Spotkanie miało dość nietypowy przebieg bo skazywany na porażkę MKS Kańczuga prowadził do przerwy dwiema bramkami. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Mateusz Syk i Krystian Toczek.

Jarosławianie stratę zniwelowali w ciągu zaledwie dwóch minut - najpierw rzut karny wykorzystał Ukrainiec Wiktor Kossak, a chwilę później stan meczu wyrównał Sebastian Żaczek.

Zwycięskiego gola dla JKS-u strzelił w 87. minucie spotkania Mateusz Jurczak.

Bramki: Kossak (60-karny), Żaczek (61), Jurczak (87) - Syk (34), Toczek (43).

JKS: Furtak - Syty, Sobczak (54. Żaczek), Vaskovets, Bartnik - Raba (60. Kania), Pruchnicki (63. Fedor), Bańka, Jurczak - Kossak, Pawlak

MKS: Skop - Gaweł, Himicz, Cieleń, Podstolak (78. Stepaniak) - Słomiany, Sochacki (64. Bzdoń), Fedoryuk, Syk - Toczek (82′.Trąbka), Cichy.

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Vaskovets, Bańka, Jurczak - Cieleń, Syk, Toczek. Widzów: 300.

źródło: własne / jksjaroslaw.info