2020-02-01 13:05:00

sparing: PGE Stal Mielec - Apklan Resovia 3-2

PGE Stal Mielec wygrała z Apklan Resovią w meczu towarzyskim. (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec wygrała z Apklan Resovią 3-2 w meczu kontrolnym rozegranym w Mielcu, choć do przerwy prowadzili goście.

Apklan Resovia objęła prowadzenie już w 21. minucie meczu z PGE Stalą Mielec. Na listę strzelców wpisał się Daniel Świderski. Niespełna dziesięć minut później było 1-1 za sprawą Grzegorza Tomasiewicza, który pewnie wykorzystał rzut karny. Na przerwę jednak to goście schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Gola do szatni strzelił Sebastian Zalepa.

W drugiej połowie zarówno Szymon Grabowski, jak i Dariusz Marzec dokonali kilku roszad w składzie, ale na kolejne bramki musieliśmy czekać aż dwadzieścia pięć minut. Wówczas gola wyrównującego zdobył z rzutu wolnego Wojciech Lisowski. Zaledwie trzy minuty później strzałem z dystansu popisał się Bartosz Nowak i tym samym ustalił wynik meczu na 3-2.

PGE Stal Mielec - Apklan Resovia 3-2 (1-2)

0-1 Daniel Świderski (21)
1-1 Grzegorz Tomasiewicz (30-rzut karny)
1-2 Sebastian Zalepa (43)
2-2 Wojciech Lisowski (70)
3-2 Bartosz Nowak (73)