2020-02-01 14:04:00

sparing: Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 0-3

Stal Rzeszów nie zdołała pokonać Hutnika Kraków. (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów zagrała sparing z Hutnikiem Kraków, zamiast awizowanego wcześniej sparingu z Puszczą Niepołomice. Piłkarze Janusza Niedźwiedzia ulegli ekipie z trzeciej ligi 0-3.

Hutnik Kraków po nieco ponad kwadransie gry wyszedł na prowadzenie w meczu ze Stalą Rzeszów. Premierową bramkę w tym spotkaniu strzelił Kamil Sobala. W 34. minucie piłkarze z Nowej Huty podwyższyli prowadzenie za sprawą Filipa Handzlika. Taki rezulatat utrzymał się do przerwy. Warto dodać, że na boisku Junaka Słocina, gdzie był rozgrywany sparing stała woda podczas pierwszej części gry.

Dwadzieścia minut po zmianie stron Maksymilian Sobolewski strzelił trzecią bramkę dla podopiecznych Leszka Janiczaka. W tej części gry zarówno Janiczak, jak i Janusz Niedźwiedź dali pograć wszystkim zawodnikom, którzy byli tego dnia w kadrze zespołu. Jednak więcej bramek w tym meczu nie padło. Ostatecznie Hutnik Kraków ograł Stal Rzeszów 3-0.

Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 0-3 (0-2)

0-1 Kamil Sobala (18)
0-2 Filip Handzlik (34)
0-3 Maksymilian Sobolewski (66)

Stal Rzeszów:
Pęksa - Głowacki, Góra, Kostkowski, Trznadel - Zawodnik testowany, Szeliga, Reiman, Szczepanek - Pląskowski, Pieczara