2020-01-18 16:04:18

sparing: Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 3-4

Stal Rzeszów wygrała 4-3 z Sandecją Nowy Sącz. (fot. Jarosław Para/sandecja.pl))
Stal Rzeszów pokonała Sandecję Nowy Sącz 4-3 w meczu kontrolnym. Spotkanie zostało rozegrane w systemie 3x 35 minut.

Sandecja Nowy Sącz już w 13. minucie objęła prowadzenie w meczu ze Stalą Rzeszów za sprawą Macieja Korzyma. Goście wyrównali dwie minuty później i takim wynikiem zakończyła się pierwsza tercja sobotniego sparingu.

W drugiej części meczu również pierwszoligowiec objął prowadzenie. Bramkę zdobył Mariusz Gabrych, ale tym razem cztery minuty później do wyrównania doprowadził Kacper Durda. w 54. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Reiman. Jednak druga tercja zakończyła się remisem, bowiem bramkę z rzutu karnego strzelił Maciej Makowski.

W ostatniej cześci na boisku ze strony podopiecznych Tomasza Kafarskiego pojawili się zawodnicy z rezerw oraz grupy TOP TALENT wspierani przez Bartłomieja Dudzica. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak pięć minut przed końcem zwycięską bramkę dla ekipy Janusza Niedźwiedzia strzelił Durda.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 3-4 (1-1, 2-2, 0-1)

Sandecja Nowy Sącz: (I tercja)
Krzysztof Baran - Dawid Szufryn, Michal Piter-Bučko, Marcin Flis, Damian Chmiel, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski, Radosław Kanach, Dominik Kun, Kamil Ogorzały, Maciej Korzym

Sandecja Nowy Sącz: (II tercja)
Szymon Tokarz - Adrian Basta, Grzegorz Baran, Tadeusz Socha, Miłosz Kałahur, Adrian Danek, Patryk Orlof, Szymon Kuźma, Maciej Małkowski, Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz.

Sandecja Nowy Sącz: (III tercja)
Konrad Mrózek- Zawodnik testowany, Jakub Leśniak, Jan Kuźma, Kacper Palacz, Wiktor Żołądź, Dominik Urban, Wojciech Oleksy, Piotr Bryja, Kamil Kuzera, Bartłomiej Dudzic

Stal Rzeszów: (pierwsza tercja i połowa drugiej)
Kaczorowski - Kostkowski, Zawodnik testowany, Głowacki, Trznadel - Szeliga, Reiman, Olejarka, Michalik, Szczepanek - Plaskowski

Stal Rzeszów: (połowa drugiej i trzecia tercja)
Bieszczad (Dąbrowski) - Sadzawicki, Sylwestrzak, Mozler, Sierant - Plewka, Collard, Jarecki, Kłos, Lorek (Kądziołka) - Goncerz (Durda)