https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjcyODczJnA9Nzc0NQ%3D%3D

2019-12-01 16:00:00

Na półmetku: Sokół Kolbuszowa Dolna spisał się poniżej oczekiwań

Sokół Kolbuszowa Dolna nie tak sobie wyobrażał rundę jesienną (fot. archiwum)
To nie tak miało wyglądać w tym sezonie. Ekipa z nad Nilu w przerwie letniej poczyniła całkiem poważne wzmocnienia, które jednak nie dały miejsca w czołówce.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna w poprzedniej kampani rozpaczliwie bił się o utrzymanie. Cel udało mu się zrealizować, wobec czego na koniec było sporo radości. W przerwie letniej postanowiono jednak że w przyszłym sezonie powinno być o wiele łatwiej.
 
Sternicy klubu z ulicy Nad Nilem 6 poczynili poważne wzmocnienia, które miały nadać jakości czerwono-żółto-zielonym. Tyły zabezpieczono Dawidem Kaszubą, który w poprzedniej rundzie wyczyniał cuda w bramce Izolatora Boguchwała.
 
Ruchy były naprawdę przekonujące, a ponadto jesienią w Kolbuszowej Dolnej grał Kamil Aab. Zespół na inaugurację podejmował Start Pruchnik. Pierwsze kolejki zawsze są niewiadomą, a w dodatku mecze z beniaminkiem nigdy nie są łatwe.
 
Sokół w tym meczu ugrał punkt, jednak po tej drużynie spodziewano się o wiele więcej. Wiadomo, wypadek przy pracy, a pięć dni później kolbuszowianie dostali po tyłku od Głogovii Głogów Małopolski. Początki były trudne, a sympatycy przecierali oczy z niedowierzania.
 
Podopieczni Waldemara Mazurka pierwszy punkt ugrali dopiero w piątej kolejce. Wielu pomyślało że najgorsze już za czerwono-żółto-zielonymi. Sokół jednak grał w kratkę i dość rzadko podnosił trzy oczka z murawy, ale często zaś szedł na kompromis.
 
To jednak nie pomagało ekipie z Kolbuszowej Dolnej, która grala zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zespół z nad Nilu miał jednak miłe momenty w tym sezonie. Szkoda że było ich tak mało. Cała złość z rundy została wyładowana na sam koniec.
 
Sokół w ostatnim meczu rozbił rezerwy Stali Stalowa Wola aż 9-0, a o tym meczu pisaliśmy tu. Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka może żałować że liga się skończyła, bowiem czujemy że teraz by rozpoczął marsz w górę tabeli.
 
Trzeba jednak zaakceptować to co się ma. W zimie czerwono-żółto-zielonych czeka sporo pracy. Zespół nie zamierza składać broni, jednak będą potrzebne także wzmocnienia. Nowi zawodnicy muszą dodać jakości ekipie z Kolbuszowej Dolnej. 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

Obiektywny 2019-12-02 08:44:24 7 3

Może zmienić trenera, a może tylko usunąć dwa lub trzy kopiące kreciki . Te same które dały radę poprzednim trenerom.

Autor 2019-12-01 18:27:18 5 4

Pora zmienić trenera

Autor 2 2019-12-02 08:08:49 2 4

Pora zmienić trenera i znowu pół drużyny.

Obiektywny 2019-12-02 08:44:24 7 3

Może zmienić trenera, a może tylko usunąć dwa lub trzy kopiące kreciki . Te same które dały radę poprzednim trenerom.

Kibic 2019-12-02 08:45:29 2 5

Co z tego, że pokupowali zawodników skoro nie ma kto z nich zrobić drużyny. Treningi lżejsze od lekcji wf, atmosfery nie ma. Zawodnicy już uciekają z klubu (bo chcą grac w piłkę a nie przychodzić po wypłatę - całe szczęście, że to zima bo mogłoby braknąć na uskładanie 11-tki. Ciekawe ilu zagra wiosną. A z "dziećmi ze Stalówki" to i drużyna kibiców by sobie poradziła. Panie prezesie proszę się wybrać na trening i popatrzeć na zaangażowanie zawodników a nie słuchać pseudo doradców. Nie ważne ten trener czy inny ale musi zmusić drużynę do zaangażowania (po treningu widać kto jest zadowolony z takiej zabawy a kto oczekuje czegoś więcej). Powodzenia

Zawodnik RKS Rzeszów 2019-12-02 15:37:53 2 1

RKS 5:0 Sokół Kolbuszowa

Zawodnik inny 2019-12-03 10:31:14 1 1

Wpisujcie Kluby które by wygrały z Sokołem KOLBUSZOWA ja zacznę:
Start Lisie Jamy 1:0 Sokół
skromne zwycięstwo po walce

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem