2019-10-06 21:16:31

Asseco Resovia zajęła 3. miejsce w Turnieju o Puchar Miasta Lwów!

Asseco Resovia Rzeszów w ostatnim meczu towarzyskiego Turnieju o Puchar Miasta Lwów pokonała gospodarzy Barkom - Kazhany Lwów 3:1 i tym samym w ostateczniej tabeli Rzeszowianie zajęli 3 miejsce.

W mecz lepiej weszli zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów, skutecznie odrzucając rywali od siatki i zyskując kilkupunktową przewagę. Zdobytą zaliczkę Rzeszowianie dowieźli do końca i wygrali pierwszego seta 25:19 z Barkom - Kazhany Lwów.

Druga partia to przebudzenie gospodarzy turnieju, którzy nie mylili się w zagrywce i skutecznie atakowali co pozwoliło im cieszyć się ze zwycięstwa 25:18.

W trzeciej odsłonie do gry z powrotem wrócili podopieczni Piotra Gruszki, którzy pewnie wygrali tego seta 25:21. Czwarta i ostatnia partia tego meczu też padła łupem "Pasów", którzy po wyrównanej i zaciętej walce wygrali na przewagi 26:24 i w konsekwencji cały mecz 3:1.

Zwycięstwem w tym meczu Rzeszowianie zakończyli swój udział w turnieju i ostatecznie zajęli 3 miejsce.

Asseco Resovia Rzeszów - Barkom - Kazhany Lwów 3-1 (25:19, 18:25, 25:21, 26:24)