2019-08-10 16:08:38

Start Pruchnik zremisował z Sokołem Kolbuszowa Dolna

(fot. archiwum)
Beniaminek IV Ligi Podkarpackiej Start Pruchnik w inauguracyjnym meczu zremisował 1-1 z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Od mocnego uderzenia sezon 2019/2020 rozpoczęli zawodnicy Startu Pruchnik. Już w 3. minucie Dawida Kaszubę pokonał Jarosław Kochanowicz i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Podrażnieni takim obrotem spraw zawodnicy Sokoła ruszyli do odrabiania strat. Efektem tego było trafienie Kornela Kołacza w 38. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1.

W drugiej połowie kibice nie zobaczyli już żadnych bramek i mecz zakończył się podziałem punktów.

1-0 Jarosław Kochanowicz (3)

1-1 Kornel Kołacz (38)