2019-08-10 13:46:27

Igloopol Dębica pokonał Polonię Przemyśl

Morsy pewnie pokonały Polonię Przemyśl (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Podopieczni Bartosza Zołotara udanie zainaugurowali czwartoligowy sezon. Morsy pewnie pokonały na wyjeździe Przemyską Barcelonkę.

Piłkarze Igloopolu Dębica znakomicie zainaugurowali sezon czwartej ligi podkarpackiej. Morsy pod okiem Bartosza Zołotara już w 25. minucie wyszli na prowdzenie po strzale Mateusza Stańczyka.

Dębiczanie byli stroną dominującą jednak do przerwy więcej bramek nie ujrzeliśmy. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i nadal to goście byli drużyną lepszą. W 72. minucie Igloopol prowadził już 0-2, a golkipera Polonii Przemyśl pokonał Przemysław Nalepka, ustalając wynik meczu.

0-1 Mateusz Stańczyk (25)
0-2 Przemysław Nalepka (72)

Wyniki meczów 1. kolejki:

Brawo Igloopol !

~anonim 2019-08-10 14:27:46

Bardzo słaba Polonia, Igloopol niewiele lepszy, choć gdyby nie Psioda to różnie mógło być. Polonia dół tabeli z taką grą. Grę morsów ciagną ci sami co rok temu ci co przyszli tak sobie. Zaskalski absorbuje obrońców, Wiszyński średni występ a Ochaba jakby nie było na placu. Roki wracaj szybko. Styl nie powalał ale górna połówka powinna być. Najlepszy Psiker.

xd 2019-08-10 14:38:01

Za rok derby w 3 lidze.

hehehehe 2019-08-10 14:49:05

Panowie z igloopola. Tera Ja hehe. Z kim żeście wygrali? z drużyną która praktycznie nie grała sparingów, NIE trenowała a jak już był trening to trenowało i 10 piłkarzy . Po za tym pół składu z poprzedniego sezonu odeszła do innych klubów /. Taki solidny PARTYZANT wam chłopcy z igloo zabierze punkty. Poczekamy zobaczymy !!

Kierownik wytrzeźwiałki 2019-08-10 15:09:48

Brawo Polonia lepiej kupić sobie wino niż bilet na taką kopanie, znowu dacie pruchnikowi nabić na sobie parę punktów

Vit 2019-08-10 15:36:37

Polonia ma problem z rezerwami bo jedenastkę ma bardzo dobrą

~anonim 2019-08-10 19:32:58

Bardzo proszę wszystkuch sympatykow KSW o nie wchodzenie w glupie dyskusje w tematach Igloopolu.4 liga to nie nasze podworko wiec darujcie sobie zbędne gadki.oni mają swoj swiat a my swoj i niech kazdy pilnuje swojego nosa.Polonia jest w mega kryzysie i juz wkrotce to Czuwaj bedzie dominującym klubem w Przemyślu.

Do ~anonim 2019-08-10 19:58:33

~anonim ale ty jesteś popier. ... :))))

Stipe Pletikosa 2019-08-10 21:14:13

czuwaj może dominować ale w dojeniu kóz na południu Erewania.

Obserwator 2019-08-10 22:06:25

Zarząd Polonii po meczu powinien usiąść przy stole wziąć blok techniczny i ołówek narysować boisko i zrobić taka kreskę od środka bramki przez całą długość do połowy boiska. I na tej kresce mamy Kuźme w bramce przed nim Kuźniar , przed Kuźniarem Błahuciak a przed Błahuciakiem Kazek . No i tyle. We 4 na 11 przeciwnika. Reszta BEZ-silna. Bez tych co za granica albo przynajmniej 4 zawodników utrzymać się będzie niezmiernie cieżko i to w rocznice. Dobrze ze sezon ma dwie rundy.

He he he 2019-08-11 00:06:26

Lonia! Lonia! d****a wali konia ! :D

2 wina i 1 spir 2019-08-11 13:56:44

Eliński 10 zł za bilet? Za taką kopanine? Powinno być 5 zł max. Chyba że za dyche ale do biletu dorzucasz 2 Harnasie albo jedno Mazowsze. Na trzeźwo nie da się na to patrzeć.

kibic podkarpacki 2019-08-11 14:39:46

Na Polonie to za darmo nie bedzie ludzi !!! Czuwaj-Biało-Czerwoni 2-1 widzów 300 !!!

~anonim 2019-08-11 17:14:45

Na Igloopol po takim mega zwycięstwie przyjdzie ludzi w ch.. Ze 100 powinno się zebrać