2019-05-29 19:25:14

Coraz trudniejsza sytuacja Sokoła Nisko. Przegrali ważny mecz z Błękitnymi Ropczyce

Sytuacja Sokoła Nisko (niebieskie stroje) robi się coraz trudniejsza (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Rafała Leśniowskiego mocno skomplikowali sobie sytuacje w ligowej tabeli wobec wygranej Orła Przeworsk. Niżanie są już jedną nogą w okręgówce.

Piłkarze Sokoła Nisko od początku grali z nożem na gardle, nasłuchując wyniku z Przeworska. Niżanie od pierwszego gwizdka meczu ruszyli do ataków, lecz te nie przynosiły odpowiednich skutków. Zawodnicy Błękitnych Ropczyce także mieli swoje okazje, ale wynik bezbramkowy utrzymywał się do końcówki pierwszej odsłony.

Radość przyjezdnym w 42. minucie dał Bartosz Darłak i to Błękitni w lepszych humorach schodzili na przerwę. Po zmianie stron niżanie ruszyli do odrabiania strar, chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, lecz defensywa gości dobrze się spisywała.

W 56. minucie Błękitni zdobyli gola na 0-2, z którego cieszył się Mariusz Wiktor, a piłkarze z Ropczyc mogli trochę odetchnąć. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie i w 89. minucie Bartłomiej Miazga ustalił rezultat spotkania.
0-1 Bartosz Darłak (42)
0-2 Mariusz Wiktor (56)
1-2 Bartłomiej Miazga (89)