2019-05-29 19:30:16

Pięć bramek i trzy czerwone kartki w meczu KS Wiązownica z Karpatami Krosno

( fot. Natalia Styś )
Niezwykle emocjonujące widowisko, obfitujące w bramki, kartki jak i liczne sytuacje mogące podnieść ciśnienienie u kibiców, było dane objerzeć tym, ktorzy śledzili pojedynek KS Wiązownica z Karpatami Krosno. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

Zaledwie 2 minuty po pierwszym gwizdku arbitra, po błedzie Grzegorza Gierlasińskiego piłke w pole karne idealnie zagrywa Bartlomiej Gliniak, a Konrad Buć strzałem z okolicy 7 metra dopełnia formalności pokonując bezradnego Damiana Kozioła.

Po kwadransie gry kolejna dogodna sytuacja dla gospodarzy kiedy to jeden z zawodników KS Wiązownica staje oko w oko z golkiperem gości. Tym razem górą Kozioł.

W 24 minucie błąd golkipera Karpat Krosno wykorzystał Marek Soczek, który wyłuskał futbolówkę spod nóg niepewnie interweniującego Kozioła, pakując tym samym piłke do pustej bramki.

Zaledwie minutę później mamy kolejną bramkę dla KS Wiązownica, tyle że sędzia prowadzący spotkanie dopatrzył się pozycji spalonej.

Około 10 minut przed końcem pierwszej połowy, perfekcyjna kontra gospodarzy po której Konrad Buć znazał się w pozycji sam na sam z bramkarzem, jednak nie znalazł sposobu na pokonanie świetnie interweniującego Damiana Kozioła.

W 40 minucie po rzucie wolny i strzale w poprzeczkę Szymona Śliwińskiego, piłka niefortunnie spada za plecy bramkarza, a całą sytuację wyśmienicie wykorzystuje Karol Czelny, który z najbliższej odległości pokonuje bezradnego Bartłomieja Michałowicza zdobywając tym samym kontaktową bramkę.

9 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania, ponownie w roli głównej Karol Czelny który zdobywa wyrównującą bramkę, po której na tablicy wyników widniał remis 2-2.

w 63 minucie goście ponownie obejmują prowadzenie którego nie po telewizyjnym strzale z okolic 18 metra Radosława Gila.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmiane, mecz przepełniony zaciętą walką o każdy centrymetr boiska czego efektem było 12 zółtych i 3 czerwone kartki. Goście grali w osłabieniu od 58 minuty, kiedy to Rafał Szydło za faul na zawodniku KS Wiązownica, wyrzucił z boiska Szymona Śliwińskiego. Na 5 minut przed końcem czerwone kartoniki obejrzeli Barłtłomiej Michałowicz, a także znajdujący się już poza grą Kamil Groborz.

1-0 Konrad Buć (2)
2-0 Marek Soczek (24)
2-1 Karol Czelny (40)
2-2 Karol Czelny (54)
3-2 Radosław Gil (63)