2019-04-17 15:44:19

Klasa O Dębica: Pierwsza porażka rezerw Stali Mielec stała się faktem [Podsumowanie 19. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Lider z Mielca zanotował pierwszą porażkę (fot. archiwum)
Piłkarze Eugeniusza Gruszeckiego doznali pierwszej porażki w lidze co wykorzystała Victoria Czermin skracając dystans do ośmu oczek. Kamieniarz pewnie wygrał w Chorzelowie.

Lechia Sędziszów Małopolski wygrała z Chemikiem Pustków 2-0. Wynik otworzył Aleksander Czółno w 21. minucie i taki rezultat utrzymał się do przerwy. Na kolejnego gola Lechia musiała czekać do 90. minuty, gdy Mateusz Smoliński trafił do siatki.

Sokis Chorzelów przegrał z Kamieniarzem Golemki 0-3. Pierwsze trafienie dla gości padło w 20. minucie gdy Wiktor Kutrzuba umieścił piłkę w siatce. Cztery minuty później na 2-0 podwyższył Mateusz Pasik i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka, której autorem był Janusz Wolański.

Victoria Czermin pewnie pokonała Victorię Ocieka. Worek z bramkami w 12. minucie rozpruł Arkadiusz Trzpis, a dwadzieścia minut później Paweł Strycharz podwyższył na 2-0. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie i w 55. minucie Trzpis poswyśzył rezultat. Trzynaście minut później bramkę na 4-0 zdobył Kamil Kłos, jednak 74. minucie goście z Ocieki odpowiedzieli golem Dominika Cieśli. Miejscowi jeszcze dołożyli dwa trafienia i było po meczu.

Rezerwy Stali Mielec sprawili niemałą niespodziankę, bowiem przegrali z LKS-em Wiewiórka 1-2. Mielczanie rezultat meczu otworzyli już w 8. minucie po strzale Jakuba Turczyna. Korzystny wynik gospodarzy utrzymał się do 65. minuty, gdy do siatki Stali trafił Kamil Kaczor. 180 sekund później Konrad Łekawa ustalił wynik meczu.

1-0 Jakub Turczyn (8)
1-1 Kamil Kaczor (65)
1-2 Konrad Łekawa (68)