2019-04-17 15:20:29

Klasa O Jarosław: MKS Radymno zagrał na piątkę, Start Pruchnik lepszy w meczu na szczycie [Podsumowanie 20. kolejki]

MKS Radymno pewnie pokonało Gwiazdę (fot. Łukasz Solski)
Za nami kolejna seria gier w jarosławskiej okręgówce. Na górze bez zmian bowiem Sanoczanka i Start wygrały swoje spotkania.

Sanoczanka Święte wygrała z Motorem Grochowce i nadal ma przewagę trzech oczek nad wiceliderem. Do przerwy to jednak goście prowadzili po uderzeniu Mirosława Wójtowicza w 30. minucie. Lider rozgrywek straty zaczął odrabiać w drugiej odsłonie i w 52. minucie wyrównał Krzysztof Gawłowski. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 75. minucie za sprawą Huberta Bednarza.

W meczu na szczycie Start Pruchnik skromnie pokonał LKS Skołoszów. Jedyną bramkę dla pruchniczan zdobył Waldemar Znamieńczyków w 54. minucie.

Granica Stubno także gorsza nie była i odniosła zwycięctwo z Huraganem Gniewczyna. Bramki dla spadkowicza z czwartej ligi padły w drugiej połowie. Gola na 1-0 zdobył Jakub Ficek, zaś kwadrans później wynik ustalił Artur Lew.

MKS Radymno pewnie pokonał ostatnią Gwiazdę Wielkie Oczy. Worek z bramkami w 31. minucie otworzył Mykhaylo Podibka, jednak kolejne trafienia padły dopiero po przewie. Bramkę na 2-0 po niespełna dwudziestu minutach od wznowienia zdobył Oskar Hamacher. 120 sekund później Piotr Luft podwyższył rezultat. W 78. minucie Podibka zaliczył drugie trafienie w tym meczu, a siedem minut później z drugiej bramki cieszył się także Hamacher.

1-0 Mykhaylo Podibka (31)
2-0 Oskar Hamacher (64)
3-0 Piotr Luft (66)
4-0 Mykhaylo Podibka (78)
5-0 Oskar Hamacher (85)