2019-04-17 14:08:24

Klasa O Rzeszów: Mecz o sześć punktów dla Włókniarza Rakszawa [Podsumowanie 20. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Rzeszów
Włókniarz Rakszawa zgarnął trzy punkty z Malawą (fot. Orzeł Wólka Niedźwiedzka)
Na dole tabeli trwa zacięta walka o uniknięcie degradacji do A klasy. Pierwsza Głogovia wygrała w Zaczerniu i nadal ma trzy punkty nad drugą drużyną Resovii.

Orzeł Wólka Niedźwiedzka przegrał z rezerwami Resovii, które wciąż mają dużą szansę na awans do czwartej ligi. Wynik spotkania w 25. minucie otworzył David Kwiek. Kolejne trafienia oglądaliśmy dopiero po przerwie. Kwadrans po wznowieniu do siatki po raz drugi trafił Kwiek. Miejscowych stać było tylko na kontaktowe trafienie autorstwa Marcina Chorzępy w 80. minucie.

Wisłok Strzyżów skromnie pokonał Błękit Żołynia po trafieniu Michała Dudka w 78. minucie.

Głogovia Głogów Małopolski postawiła kolejny krok w stronę awansu do wyższej ligi pokonując KS Zaczernie. Wynik meczu otworzył Piotr Codello w 37. minucie i było to jedyne trafienie w tej odsłonie. Szybko po zmianie stron do wyrównania doprowadził Adrian Cieśla. Kolejne bramki już padły łupem tylko gospodarzy. Najpierw na 2-1 zdobył Maciej Hajkowicz w 67. minucie, a po sześciu minutach podwyższył Łukasz Szczoczarz.

Strumyk Malawa przegrał w meczu o sześć punktów z Włókniarzem Rakszawa. Wynik w Malawie już w 6. minucie otworzył Artur Kadlubkiewicz. Kolejne trafienie dla Włókniarza padło w samej końcówce pierwszej połowy autorstwa Łukasza Lorenca. Po przerwie więcej bramek nie padło i to goście mogą cieszyć się z kompletu oczek.

0-1 Artur Kadłubkiewicz (6)
0-2 Łukasz Lorenc (44)