2019-04-06 20:59:57

Stal Gorzyce przegrała z Orłem Przeworsk

Stal Gorzyce skomplikowała sobie sprawę utrzymania w meczu z Orłem (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Tomasza Rychla przegrali ważny mecz i skomplikowali sobie sytuacje w tabeli. Beniaminek z Gorzyc traci do Orła już siedem punktów.

Piłkarze Orła Przeworsk już w 3. minucie wyszli na prowadzenie, kiedy to Maciej Lech pokonał Piotra Barana i mógł cieszyć się z gola. Na kolejną bramkę kibice w Gorzycach musieli czekać do 34. minuty, a na 0-2 podwyższył Piotr Boratyn.

Szybko po przerwie piłkarzy Stali Gorzyce dobił Boratyn, lecz nie był to koniec emocji. Niespełna kwadrans później zmniejszył rozmiary porażki Grzegorz Szymanek. Trzy minuty później wynik meczu z rzutu karnego ustalił Patryk Tur.

0-1 Maciej Lech (3)
0-2 Piotr Boratyn (34)
0-3 Piotr Boratyn (51)
1-3 Grzegorz Szymanek (64)
2-3 Patryk Tut (67-rzut karny)

Stal Gorzyce: Baran - Nowak (46. Falasa), Winiarski, B.Idec, Łuczakowski - Lipiec, Tur, Toś (82. Świąder), Dec - Szymanek, Płudowski