http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-11-24 16:39:26

Piotr Brzeziński za Sławomira Adamusa w "Stalówce"?

Piotr Brzeziński jest jednym z kandydatów na następcę Sławomira Adamusa na stanowisku trenera Stali Stalowa Wola. Ostateczna decyzja może zapaść już jutro.
 
Sławomir Adamus prawdopodobnie nie będzie już trenerem Stali Stalowa Wola. Decyzja zostanie podjęta podczas jutrzejszego zebrania rady nadzorczej piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA.
 
Jeśli zarząd nie zdecyduje się przedłużyć umowy ze Sławomirem Adamusem (a wszystko na to wskazuje) "Stalówka" już wkrótce będzie miała nowego trenera.
 
Jak informuje "Echo Dnia" najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko jest obecny trener Unii Nowa Sarzyna Piotr Brzeziński, który pracował już ze Stalą w przeszłości.
 
Wśród kandydatów na nowego szkoleniowca "Stalówki" pojawia się również nazwisko Rafała Wójcika, który nie tak dawno prowadził KSZO Ostrowiec (obecnie Juventa Starachowice).
 
Pod uwagę brani są również Mirosław Hajdo (były trener Resovii, ostatnio Termalica Bruk-Bet Nieciecza) oraz Maciej Huzarski (Orzeł Przeworsk) - jak twierdzi "Echo Dnia" ich szanse są jednak "raczej niewielkie".
 
Oprócz nowego trenera do Stalowej Woli przymierzani są nowi zawodnicy: 18-letni obrońca Patryk Szymala (Kotwica Kołobrzeg) oraz zwolniony niedawno ze Stali Rzeszów Rafał Zaborowski.
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Boniek 2011-11-24 20:36:00 0 0

Panowie zrobcie cos w koncu dla naszego klubu ....znajdzcie godnego trenera ....a nie okregowcow...prosze

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem