2011-11-19 19:01:39

II liga: "Stalówka" poległa w Suwałkach

Stal Stalowa Wola przegrała w Suwałkach z miejscowymi Wigrami 1-3 ostatnie przed przerwą zimową spotkanie ligowe.

Drużyna Stali szybko straciła gola po tym jak w zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki Sebastiana Ciołka skierował Przemysław Makarewicz.

Po stracie bramki Stalówka śmielej zaatakowała, czego efektem był gol wyrównujący Michała Skórskiego.

Po przerwie gościom we znaki dał się Gražvydas Mikulenas. Najpierw wypracował rzut karny, który wykorzystał Willer Souza Oliveira, a następinie sam zdobył gola ustalając wynik spotkania.

WIGRY SUWAŁKI - STAL STALOWA WOLA 3-1 (1-1)
Bramki: Makarewicz (6), Willer (67-k), Mikulenas (71)  - Skórski (31)

Wigry: Salik -  Słowicki, Makarewicz , Rogoziński, Niewulis (76. Statkevicius) - Walicki, Brokas (68. Pomian), Świerzbiński, Willer - Aleksandrowicz (90. Bajko), Mikulenas ,

Stal: Ciołek -  Byrski (70. Gęśla), Wieprzęć, Żmuda, Lewandowski - Piątkowski (88. Majowicz), Walaszczyk, Horajecki, Skórski, Mościński (84. Mistrzyk) - Fabianowski.

Sędziował: Sebastian Załęski z Ostrołęki. Żółte kartki: Pomian, Bajko - Walaszczyk, Horajecki, Lewandowski. Czerwona kartka: Gęśla (Stal, 90. za faul).

źródło: własne / suwalki24.pl