2019-03-23 15:40:25

Piast Tuczempy wyrwał zwycięstwo Stali Gorzyce

Piast wydarł trzy punkty Stali (fot. archiwum)
Prawdziwy rollercoaster miał miejsce w Gorzycach. Podopieczni Tomasza Rychla wygrywali już 2-0, ale w końcowym relutacie cieszyli się zawodnicy Piastunek.

Wynik spotkania otworzył w 3. minucie Marcin Dec i Stal Gorzyce prowadziła 1-0. Miejscowi dobrze weszli w mecz i nie zamierzali się zatrzymywać. Poskutkowało to tym że w 25. minucie Grzegorz Szymanek podwyższył na 2-0.

Przed przerwą kontaktowe trafienie dla Piasta Tuczempy padło po strzale Jakuba Sroki z rzutu karnego, jednak w lepszych humorach na przerwę schodzili miejscowi.

Po zmianie stron strzelali już tylko przyjezdni. Jak mawiał Czesław Michniewicz, "2-0 to niebezpieczny wynik" i sprawdziło się to w tym meczu. Najpierw wyrównał Jarosław Czernysz w 82. minucie, a dzieła zniszczenia 300 sekund później dokonał Kamil Aab.