2019-03-23 16:02:37

Watkem Korona Rzeszów zmiażdżyła Przełom Besko

W meczu 20. kolejki IV ligi podkarpackiej Watkem Korona Rzeszów pokonała Przełom Besko 4-1.

Pierwsza, a zarazem ostatnia bramka w początkowej fazie meczu padła w 28 minucie. Jej wykonawcą był zawodnik drużyny Watkem Korony Rzeszów.

Po przerwie poziom emocji znacznie się powiększył. Bardzo szybko, bo już w 50 minucie gry padły dwie kolejne bramki dla gospodarzy, w tym 1 z rzutu karnego. Zespołowi Przełomu Besko również udało się wywalczyć jedenastkę i w 77 minucie zdobył on honorowego gola. Niedługo dane mu było cieszyć się z wyniku, bo już minutę później drużyna przeciwna strzeliła 4 bramkę, zamykając tym samym wynik spotkania.

News 2019-03-23 16:42:24

Poziom opisu tego meczu powinien pozostać bez komentarza. Autor niech sobie przeczyta to kilka razy i zrozumie że lepsze od tej relacji byłoby podanie samego wyniku. Oj redakcja, kto wam to pisze.

Koroniarz 2019-03-23 17:35:39

Korona zmiażdżyła przełom pod każdym aspektem , brawa dla chłopaków i trenera.

Jahim 2019-03-23 17:37:49

Jaki tu spokój ?!! No tak jak korona przegrywa czy Opalinski jest zawieszony czy cokolwiek związane z Nim to cała Polska chuczy ale jak Korona zagra bardzo dobry mecz to jest posucha, smutek , cisza , przygnębienie a redaktorzy maja zepsuty cały tydzień bo dobrze im się nie chce pisać..

Kibic korony 2019-03-23 17:40:16

Byłem dziś na meczu od dawien dawna i nie poznaje Korony- ŚWIETNA GRA. Przede wszytskim inny zespół inna mentalność nastawienie ustawienie techniczne walory. Brawa należą się całej drużynie i trenerowi.

Slaby 2019-03-23 17:41:35

Taki słaby ten Opalinski takie hejty a zrobił już z drużyna 6 pkt tyle ile korona miała za cała rundę poprzednia

Obiektywny kibic 2019-03-23 17:48:04

Bardzo dobrze grała korona utrzymania w lidze życzę

DrX 2019-03-23 17:49:24

Bez trenera zagrali lepiej

Danek 2019-03-23 17:50:26

Wyobrażam sobie co by tu się działo jakby korona przegrała dzisiaj ze nic nie grają ze trener zawieszony ze gwiazdy biegają po boisku ze tu nawet nie pomoże trener klop

Kibic korony 2019-03-23 17:55:13

Tylko trener stal przy budzie naszej pajacu zreszta nawet jakby nie był obecny i był na kanarach to i tak jest to jego praca oraz zawodników która owocuje na boisku wiec trochę błaznij się ale nie tu

Wójt 2019-03-23 18:23:32

Koronie już nic nie pomoże :)
Okręgowa czeka , po co się oszukiwać :)

Gosc 2019-03-23 18:27:23

Szcunek dla drużyny z Beska a w szczególności do działaczy - Panowie powodzenia w lidze !!!

Orzelek 2019-03-23 18:31:48

Za tydzień będziecie płakać !
My was zmiażdżymy ! :)

Korona 2019-03-23 18:44:07

Czekamy :)

Grot R. 2019-03-23 19:04:07

Minusujcie dalej obszczymurki.Tylko KORONA!

Hahaha 2019-03-23 19:10:01

PRZEWRÓĆ TABELE KORONA NA CZELE BUAHAHAHAHA! !!!!!!!! :))))))

~anonim 2019-03-23 19:24:06

Do gracza z Beska kopnij 2 razy prosto piłkę i wtedy coś powiedz macie drużynę na 5 ligę nic wiecej pokory troche

Do anonim 2019-03-23 19:48:45

Kopnij dwa razy piłkę prosto śmiech na tym kartoflisku nawet gracze Korony mówili jakie fatalne boisko mają,a i zero zaplecza szatnia gości to śmiech ławka i dwa krzesła na 3 metrach kwadratowych.W Besku przegraliście teraz cwaniaku jeszcze mówisz o pokorze Besko jeszcze będzie wygrywać a wy złapaliście sponsora który ściągną nową drużynę, która i tak spodnie i co za rok będziecie się bronić przed spadkiem w 5 lidze, także anonim tobie pokory

siena 2019-03-23 19:52:33

Besko nie istniało bez urazy ale wstyd na 4 ligę okręgówka czeka na was

~anonim 2019-03-23 20:12:55

Dzięki Siena za miłe słowa porównaj budżety korony i przełomu i kadrę i sam sobie odpowiedz

~anonim 2019-03-23 20:28:29

Jak spadnie Korona i Przełom?To za rok Przełom może wrócić do 4 ligi,a Koronę rozwiążą niestety taka prawda

Riki 2019-03-23 22:59:56

Polonia Przemyśl wygrała dzisiaj z Przełomem Besko, ale mi sensacja......przecież Polonia/Korona to inna drużyna niż na jesień.

~anonim 2019-03-24 07:21:30

Besko 60 min grało w 10 z takim zespołem jak korona to tak się musiało skonczyc

Gracz z Beska 2019-03-24 16:18:24

A kto myśał ze Besko gladko wygra ten meczu to albo jest ... albo nie ma pojęcia o tej lidze skarb kibica 4 ligi do lektury dla działaczy i kibiców z Beska