2019-02-16 14:28:26

SPARING: Remis Stali Mielec z FC Navbahor Namangan na koniec zgrupowania w Turcji

(fot. FKS Stal Mielec na Facebooku)
Stal Mielec na zakończenie obozu w Turcji zremisowała z FC Navbahor Namangan 1-1. Przeciwnicy podopiecznych trenera Artura Skowronka są obecnie trzecią drużyną ekstraklasy Uzbekistanu.

Pierwsza połowa padła łupem gości z Mielca. W 25. minucie bramkę dla swojego zespołu zdobył bardzo skuteczny podczas tureckiego obozu przygotowawczego Sergio Mendigutxia. Cztery minuty po zmianie stron gola zdobyli gospodarze, co okazało się ostatnią zmianą wyniku w tym pojedynku.

Mielczanie kończą swój pobyt w Azji Zachodniej. Za tydzień nasz jedyny reprezentant w Fortuna I lidze zmierzy się na własnym boisku z Garbarnią Kraków.

Stal Mielec - FC Navbahor Namangan 1-1 (0-1)

Bramka dla Stali: Sergio Mendigutxia (25')

Stal Mielec: Damian Primel – Martin Dobrotka, Marcel Gąsior, Andreja Prokić, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Sergio Mendigutxia, Rafał Grodzicki

Na zmiany wchodzili: Seweryn Kiełpin – Leandro, Denis Gojko, Maciej Urbańczyk, Peter Dungel, Łukasz Seweryn, Łukasz Wroński, Davi