2011-10-16 12:50:45

II liga: Derby Podkarpacia dla Resovii

Piłkarze Resovii pokonali Stal Stalową Wolą 3-0 w Derbach Podkarpacia odnosząc pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na własnym stadionie.

Pierwszego gola dla "Pasiaków" zdobył już w 8. minucie meczu David Kwiek. Chwilę później na 2-0 podwyższył Sebastian Hajduk.

W drugiej połowie trzecią bramkę dla Resovii strzelił Michał Ogrodnik, który przypieczętował pewny zwycięstwo rzeszowian w Derbach Podkarpacia.

Stal Stalowa Wola pojedynek przy ul. Wyspiańskiego kończyła w dziesiątkę - jeszcze w 17. minucie meczu czerwonym kartonikiem ukarany został bramkarz Bartłomiej Dydo.

RESOVIA RZESZÓW - STAL STALOWA WOLA 3-0 (2-0)
Bramki: Kwiek (8), Hajduk (16), Ogrodnik (83)

Resovia: Pietryka - Krzak, Bogacz, Nikanowycz, Szkolnik - Ogrodnik (85. Kot), Juszkiewicz, Chrabąszcz, Kwiek (71. Piechniak) - Hajduk, Kantor.

Stal: Dydo - Demusiak, Kusiak, Lewandowski, Żmuda, - Piątkowski, Walaszczyk, Horajecki (19. Ciołek), Skórski (71. Rosłoń), Turczyn - Fabianowski (69. Białek).

Sędziował: Andrzej Chudy z Zabrza. Żółte kartki: Szkolnik - Rosłoń, Walaszczyk, Żmuda. Czerwona kartka: Dydo (17). Widzów: 1800.

źródło: własne / cwks-resovia.pl