2011-11-12 14:55:50

II liga: efektowna wygrana Resovii ze Świtem

Piłkarze Resovii Rzeszów pewnie pokonali Świt Nowy Dwór Mazowiecki przed własną publicznością. Rzeszowianie zwyciężyli 4-1.

Zawodnicy Marcina Jałochy z meczu na mecz grają coraz lepiej. W spotkaniu 19. kolejki II ligi wschodniej "Pasiaki" wygrały ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i są coraz wyżej w tabeli.

Pierwszego gola dla rzeszowskiej drużyny strzelił w 24. minuie Dariusz Kantor, a kilka minut później na 2-0 z rzutu karnego podwyższył Sebastian Hajduk.

Kolejne trafienia dorzucili Marcin Juszkiewicz i Michał Chrabąszcz - do przerwy Resovia prowadziła ze Świtem 4-0.

W drugiej połowie goście grali nieco lepiej i udało im się odrobić jedną bramkę. W 72. minucie honorowego gola dla Świtu zdobył Daniel Cyzio.

Kolejny, ostatnio w tym roku mecz II ligi wschodniej, Resovia rozegra za tydzień w Niepołomicach.

RESOVIA RZESZÓW - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 4-1 (4-0)
Bramki: Kantor (24), Hajduk (28-karny), Juszkiewicz (35), Chrabąszcz (37)

Resovia: Pietryka - Krzak (79. Horodeński), Bogacz, Nikanowycz, Szkolnik - Ogrodnik (88. Kot), Juszkiewicz, Chrabąszcz, Kwiek (63. Piechniak) - Kantor (70. Twardowski), Hajduk.

Świt: Bigajski - Sosowski, Cyzio, Gmitrzuk, Maślanka - Makowski (79. Gajewski), Kosiec (67. Zawiska), Zjawiński, Siwek (59. Świderski) - Strzałkowski, Bajera.

Sędziował: Zbigniew Zych z Lublina. Żółte kartki: Krzak, Twardowski - Bajera, Maślanka. Widzów: 1500.

źródło: własne / resovia.info