2019-01-26 17:47:52

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Staszów 5-1

Siarka wygrała z Pogonią Staszów w sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
W sparingu rozgrywanym w Staszowie Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała miejscową Pogoń 5-1.

W pierwszą połowę spotkania lepiej weszli piłkarze Siarki Tarnobrzeg, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą Krzysztofa Ropskiego. Po zmarnowaniu przez Siarkę kilku dogodnych sytuacji do zdobycia gola, do głosu doszli piłkarze Pogonii Staszów i doprowadzili do remisu. Po dosrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki ponownie wpakował Krzysztof Ropski i to Siarka Tarnobrzeg prowadziła 2-1. Przed przerwą wynik spotkania z rzutu karnego na 3-1 podwyższył Adrian Gębalski.

Po przerwie na listę strzelców wpisał się Ernest Swiętek tym samym podwyższając wynik spotkania na
4-1. Wynik spotkania w 60. minucie meczu ustalił Kamil Radulj

Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Staszów 5-1 (3-1)

1-0 Krzysztof Ropski