2019-01-27 00:20:19

sparing: Motor Lublin - Resovia 1-2

Resovia pokonała Motor Lublin w sparingu. (fot. Motor Lublin)
Resovia pokonała Motor Lublin 2-1 w sparingu rozgrywanym na Arenie Lublin w sobotnie popołudnie.

Po dwudziestu minutach gry w pole karne z rzutu wolnego dogrywał Dariusz Frankiewicz, w szesnatce do piłki dopadł Radosław Adamski, który strzałem po krótkim rogu dał prowadzenie drużynie Apklan Resovii Rzeszów.

Druga bramka dla Resovii padła już trzy minuty później. Konrad Domoń zagrał piłkę do będącego na piątym metrze Rafała Mikulca, a ten strzałem w długi róg bramki strzeżonej przez Adriana Olszewskiego podwyższył wynik spotkania. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

W 63. minucie bramkę kontaktową dla Motoru Lublin pewnym strzałem z rzutu karnego zdobył Tomasz Brzyski. Jednak to nie wystarczyło i mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem podopiecznych Szymona Grabowskiego.

Motor Lublin - Resovia 1-2 (0-2)

0-1 Radosław Adamski (21)
0-2 Rafał Mikulec (24)
1-2 Tomasz Brzyski (63)

Motor Lublin:
Olszewski – Pelc, Ranko, Wołos, Michota, Brzyski, Sz. Kamiński, Cichocki, Pożak, M. Majewski, Darmochwał

Apklan Resovia:
Wojciech Daniel (46. Bartłomiej Banek) – Mateusz Geniec (85. Jakub Kurek), Bartłomiej Makowski (46. Jakub Persak), Konrad Domoń, Rafał Mikulec – Dariusz Frankiewicz (75. Damian Wilczak), zawodnik testowany (60. Mateusz Świechowski), Radosław Adamski (80. Szymon Pasternak), Kamil Antonik (46. Jakub Szafar) – Karol Karólak (46. zawodnik testowany, 85. Dawid Obłoza), Karol Twardowski