2019-01-26 20:11:30

sparing: KS Wiązownica KS Stobierna 15-1

KS Wiązownica rozgromiła KS Stobierna 15-1 w meczu sparingowym. Popis strzelecki Konrada Bucia.

KS Wiązownica na prowadzenie wyszła już w 5.minucie meczu za sprawą Konrada Bucia. Swoją drugą bramkę Buć zdobył już w pięć minut później.

Po kwadransie spotkania trzecią bramkę dla Wiązownicy ponownie zdobył Buć. Trzy minuty później było już 4-0 ponownie za sprawą Bucia.

W 25. minucie piątą bramkę dla Wiązownicy zdobył Buć. Po pół godzinie gry na 6-0 podwyższył Jakub Bałanda. Na pięć minut przed końcem siódmą bramkę dla Wiązownicy zdobył Arkadiusz Gil. Pod koniec pierwszej połowy ósmą bramkę dla Wiązownicy strzelił Adrian Nowak.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej częsci gry bramkę zdobył Marek Soczek. W 53. minucie piłkarze KS Stobierna zanotowali honorowe trafienie. Siedem minut później dziesiątą bramkę dla Wiązownicy zdobył Mateusz Lorenc.

W 70. minucie meczu kolejną bramkę dla Wiązownicy strzelił Marek Soczek. Pięć minut później na listę strzelców ponownie wpisał się Soczek. Trzy minuty później trzynastą bramkę dla Wiązownicy strzelił Michał Daniel. W 83. minucie wynik spotkania na 14-1 zdobył Adrian Nowak.
Wynik spotkania w 85.minucie ustalił Michał Daniel.

KS Wiązownica I połowa:
Michałowicz - Sokolenko, Halejcio, R.Gil, Kasia, Fedor, zawodnik testowany, A.Gil, Balanda, Nowak, Buć