2019-01-26 16:41:12

sparing: Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 4-4

(fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno zremisowały ze Stalą Rzeszów 4-4 w sparingu rozgrywanym w sobotnie przedpołudnie

Początek spotkania należał do ekipy Karpat Krosno co zaowocowało bramką Dawida Króla już w 3. minucie spotkania. W 10. minucie spotkania kolejną bramkę dla drużyny Karpat zdobył Karol Knap.

Tuż przed przerwą, bo w 44. minucie, kontaktową bramkę dla drużyny Stali Rzeszów zdobył Tomasz Płonka.

W drugiej częsci spotkania to drużyna Stali starała się kontrolować grę natomiast dobra gra Karpat nie pozwoliła zawodnikom Stali na zbyt dużo swobody w grze. W 61. minucie meczu trzecią bramkę dla Karpat zdobył zawodnik testowany. W 80. minucie meczu bramkę kontaktową dla Stali zdobył Łukasz Zagdański. Dwie minuty później był już remis a bramkę dla ekipy z Rzeszowa zdobył Piotr Głowacki.

Na dwie minuty przed końcem meczu czwartą bramkę dla Karpat zdobył zawodnik testowany. W 90. minucie spotkania bramkę z rzutu karnego a za razem czwartą bramkę dla Stali zdobył Dominik Chromiński.

Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 4-4 (2-1)

1-0 Dawid Król (3)
2-0 Karol Knap (10)
2-1 Tomasz Płonka (44)
3-1 Testowany (61)
3-2 Łukasz Zagdański (80)
3-3 Piotr Głowacki (82)
4-3 Testowany (88)